Meble stylowe. Tomy 1 i 2

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Zasadniczym celem, jaki postawili sobie autorzy tej książki, jest przedstawienie możliwie jak największej liczby mebli produkowanych w Europie i reprezentujących różne style historyczne. Starając się dać Czytelnikowi praktyczny poradnik pomocny w produkcji, sprzedaży i zakupie mebli stylowych, omówione zostały również działy pokrewne meblarstwu, takie jak katalogi drewna, prace z zakresu technicznych aspektów meblarstwa i studia monograficzne dotyczące poszczególnych rodzajów mebli.

VeraSonatti91 | 2016-03-15
DudeImZombie | 2013-09-27