Ślubowanie

Cykl: Wzgórza Szkocji (tom 4) | Seria: Fakt Romans
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Highland vow
jagarkar

"Wzgórza Szkocji" to saga o wojnie klanów, konfliktach zobowiązań i zakazanej miłości. Akcja serii rozgrywa się w średniowiecznej Szkocji, a bohaterami są członkowie rodu Murrayów. Przed dziesięcioma laty młoda Elspeth Murray uratowała rannego rycerza i na zawsze straciła dla niego głowę. Teraz oszałamiająco piękna córka Maldie i Bulfoura ponownie spotyka na swojej drodze przystojnego...

Przed dziesięcioma laty młoda Elspeth Murray uratowała rannego rycerza i na zawsze straciła dla niego głowę. Teraz oszałamiająco piękna córka Maldie i Bulfoura ponownie spotyka na swojej drodze przystojnego Cormaca. Tym razem to on ratuje ją przed niechcianym konkurentem. Mężczyzna związany jest już z inną kobietą, ale Elspeth nie zamierza rezygnować ze zdobycia jego serca. Cormac nie potrafi oprzeć się pokusie, ale czy ostatecznie szczerze pokocha Elspeth? Czy chwile namiętności okażą się na tyle silne, że mężczyzna poświęci dla niej swój związek?

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Morenka | 2015-05-15

Romans bardzo przyjemny, ale podobał mi się mniej niż inne części.

gwiazdka | 2014-03-02
Przeczytana: 02 marca 2014

Jedna z nielicznych książek, których nie udało mi się skończyć, dobrnęłam do jednej trzeciej i dalej ani rusz. Przede wszystkim „Ślubowanie" jest w dużej mierze powieleniem „Obietnicy", w dodatku w słabszym wydaniu. Owszem, jest troszkę inna, czyli bardziej rozwlekła, dzieje się jeszcze mniej niż w poprzednim tomie, a różni się jedynie tym, że tutaj to dziewczyna uwodzi faceta, a nie odwrotnie. Opisy scen erotycznych- w dodatku powielonych scen ze wspomnianej „Obietnicy"- przeplatają się z opisami mycia się i kąpieli, poza tym nie ma nic więcej. Szkoda czasu.

Gosia9101 | 2014-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2014

Jak narazie ta część jest najlepsza.

ZARAZA | 2013-02-25
Przeczytana: luty 2013

Kolejna część tej serii, jako romans niezła, ale ma wiele wad, które się utrzymują od pierwszej części. A szkoda.