Walkiria

Tłumaczenie: Bożena Kucharuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Lord of the Hawkfell Island
83-7157-463-0
romans
ilowena

Szlachetność nie zawsze popłaca... Mirana nie zastanawia się nad konsekwencjami, ratując życie przystojnego wikinga, który dostał się do twierdzy jej przyrodniego brata, by dokonać na nim zemsty. Czy ratując nieszczęśnika, robi mu przysługę, czy może skazuje na nieziemskie męki? Brat Mirany jest bowiem perwersyjnym sadystą, który prawdopodobnie będzie się upajał mękami wroga. Tak czy inaczej wiking zawdzięcza Miranie życie i musi o tym pamiętać, kiedy role się odwracają i to ona zostaje jego zakładniczką... niezwykle piękną zakładniczką

Martoonia | 2014-09-11
Przeczytana: 01 września 2014

Zemsta czasem oczyszcza, ale droga do zemsty zazwyczaj nie jest prosta. Główna bohaterka ratuje mężczyznę, który pragnie zemsty na jej bracie, ale nie spodziewa się, że to niedługo ona będzie zdana na jego łaskę. Ale rodzi się też miłość, która jest, ale długo pozostaje w ukryciu. Taki przeciętny romans historyczny, jest trochę akcji, coś się dzieje, są złe charaktery i dobre dusze. Jest miłość, nienawiść i cała gama innych uczuć. Ot tak do poczytania raz i odłożenia na półkę.

Karolina | 2012-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2012

Nie zachwyca, ale ma swój urok. Bardziej spodobała mi sie pierwsza część "białe noce", teraz zabieram się za trzecią, zobaczymy jak będzie ;)

No cóż... Po prostu mam słabość do Wikingów.

Mary | 2014-10-15

Polecam :) Książka już od samego początku mnie wciągnęła.

becia | 2014-06-23
Na półkach: Przeczytane, Niedokończone

Niestety słaba. Pierwsza część "Białe noce" zdecydowanie lepsza. Miało być o wikingach, a tu główny bohater niby wiking ale lord? To jakaś ściema. Na szczęście tomy nie są ze sobą połączone, fabuła jest zupełnie inna i można czytać dowolnie. Seria "Wiking" to: "Białe noce", "Walkiria", "Fiordy", "Czarodziejka".

Dalila | 2015-12-10

Troszkę za dużo tu wszystkiego. Dialogi i rozumowanie bohaterów czasami na poziomie pięciolatków. Rozumiem, że w tamtych czasach ludzie nie byli wykształceni ale chyba nie wierzę aż tak jak Hormuz w głupotę ludzką.

Mizu | 2014-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Taka wikińska telenowela. Zakończenie (król Sitric) bardzo mocno naciągane.

monikacik | 2016-11-14
Na półkach: Romans, 2016, Przeczytane