Obietnica

Cykl: Wzgórza Szkocji (tom 3) | Seria: Fakt Romans
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Highland promise
jagarkar

"Wzgórza Szkocji" to saga o wojnie klanów, konfliktach zobowiązań i zakazanej miłości. Akcja serii rozgrywa się w średniowiecznej Szkocji, a bohaterami są członkowie rodu Murrayów.

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

gwiazdka | 2014-03-02
Na półkach: Rok 2014
Przeczytana: 02 marca 2014

Taki sobie, niczym niewyróżniający się romansik, którego akcja dzieje się w XV wieku. Niestety, niewiele jest kolorytu charakterystycznego dla tamtych czasów, ot typowa historia miłosna, połączona z pewnymi przygodami głównych bohaterów. Na pewno na moją opinię nie wpłynął pomyślnie fakt, z zaczęłam czytać serię od tomu 3, ale chyba da się je poznawać oddzielnie, bo raczej wszystko było dla mnie jasne. A książeczka ma poziom przeciętnego harlequina, sporo opisów scen erotycznych, troszkę rozmów obyczajowych i w zasadzie to wszystko.

ZARAZA | 2013-02-04
Na półkach: 2013
Przeczytana: styczeń 2013

W tej części autorka zastosowała inny schemat powieści, co mi się podobała, ale tak to błędy takie same i nic wyjątkowego. Niemniej fanom romansów powinno się podobać :)

SpinamSię | 2014-05-31

Nie jestem fankom tego typu powieści, raczej moja mam i to ona wcisnęła tą sagę do rąk, bo on ją po prostu uwielbia. Najbardziej podobała mi się ta część, reszta też fajna, ale nie całość nie robi szału, ale na takie oderwanie się od rzeczywistości, jak najbardziej ;)

WszystkoWeKrwi | 2014-02-03
Na półkach: Wzgórza Szkocji

Całkiem udana część, ciekawa postać Bethi o wielkim sercu :)

MOUSE | 2014-09-01

Dla wielbicieli romansów, szczególnie osadzonych w czasach średniowiecza, cała seria jest idealna.

Morenka | 2015-02-21

Przyjemny romansik.

Agatka | 2015-01-11
Na półkach: Romans

Urzekła mnie postać Bethi, bardzo podnosi poziom tej części.

Kyou | 2013-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

Ta część chyba mnie najbardziej urzekła. Najbardziej utożsamiłam się z Bethią. A Eric tak bardzo przypomina mi mojego Dawida, że czułam się, jakbym sama przeżywała tą historię.

AnnaMaria | 2017-09-28
Na półkach: Rzucone do kąta