Ślubowanie

Okładka książki Ślubowanie Hannah Howell
Okładka książki Ślubowanie
Hannah Howell Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Wzgórza Szkocji (tom 4) Seria: Fakt Romans literatura obyczajowa, romans
Wzgórza Szkocji (tom 4)
Fakt Romans
Highland vow
Ringier Axel Springer Polska
2012-01-01
2012-01-01
Joanna Stankiewicz
saga Wzgórza Szkocji ród Murrayów miłość

Romans bardzo przyjemny, ale podobał mi się mniej niż inne części.

Romans bardzo przyjemny, ale podobał mi się mniej niż inne części.

Jedna z nielicznych książek, których nie udało mi się skończyć, dobrnęłam do jednej trzeciej i dalej ani rusz. Przede wszystkim „Ślubowanie" jest w dużej mierze powieleniem „Obietnicy", w dodatku w słabszym wydaniu. Owszem, jest troszkę inna, czyli bardziej rozwlekła, dzieje się jeszcze mniej niż w poprzednim tomie, a różni się jedynie tym, że tutaj to dziewczyna uwodzi faceta, a nie odwrotnie. Opisy scen erotycznych- w dodatku powielonych scen ze wspomnianej „Obietnicy"- przeplatają się z opisami mycia się i kąpieli, poza tym nie ma nic więcej. Szkoda czasu.

Kolejna część tej serii, jako romans niezła, ale ma wiele wad, które się utrzymują od pierwszej części. A szkoda.

Jak narazie ta część jest najlepsza.

Jak narazie ta część jest najlepsza.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Tom sagi Wzgórza szkocji. Czy pożądanie to miłość? Czy złożona przed laty przysięga obowiązuje pomimo zmiany uczuć? Wiele pytań, które dręczą bohaterów.

• Romans
  • Wzgórza Szkocji