Rycerz

Cykl: Wzgórza Szkocji (tom 5) | Seria: Fakt Romans
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Highland knight
Monika

Sir Cameron MacAlpin nie wierzy własnemu szczęściu, kiedy poznaje nazwisko dziewczyny, którą pewien Francuz spłacił wobec niego dług karciany. Avery spadła mu z nieba, jest bowiem siostrą mężczyzny, który zhańbił jego siostrę - taka jest w każdym razie jego wersja wydarzeń. Im dłużej jednak przetrzymuje dziewczynę jako zakładniczkę, tym większe ma wątpliwości co do swego planu, zgodnie z którym miał oddać Avery rodzinie pod warunkiem, że jej rozpustny brat ożeni się z jego siostrą. Po pierwsze, sir Cameron nie jest już całkowicie przekonany o niewinności siostry, po drugie, wcale mu się nie uśmiecha rozstanie z Avery...

źródło okładki: www.chomikuj.pl

ZARAZA | 2013-02-25
Przeczytana: luty 2013

Piąta już części z cyklu "Wzgórza Szkocji" a nic nowego. Podobne schematy, postacie, zdarzenia i ciągle te same wady. Te romansy nie ukrywam, czytało mi się lekko i przyjemnie, ale szkoda, że nie znalazłam tam nic więcej, co by poprawiło jakość tej książki.

LOVE-KAR | 2015-02-05

Cóż powiedzieć? "Wzgórza Szkocji" to typowe romanse - lekkie, przyjemne, ale przewidywalne i banalne. Jeśli ktoś lubi polecam.

Marijka Fomina | 2013-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2013