Tajemnice naszej ziemi

978-83-88336-83-6
Historia, archeologia, Nadodrze
historia
Alix

Starożytni Grecy pozostawili po sobie świątynie, rzeźby, literaturę. Po starożytnych Egipcjanach pozostały piramidy, papirusy. Na przełomie starej i nowej ery Jezus chodził po Ziemi Świętej. A co się działo na Środkowym Nadodrzu 3 tys. lat temu? Czy tu żyły tylko dzikie zwierzęta w przepastnych puszczach? Książka napisana w formie wywiadu-rzeki jest ilustrowana kolorowymi zdjęciami z cmentarzysk dotyczącej cywilizacji łużyckiej.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjecie autorskie