Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia

Tłumaczenie: Magda Witkowska
Wydawnictwo: MT Biznes
Better Than Good: Create a Liefe You Can't Wait to Live
978-83-6173-25-94
trening motywacyjny
poradniki
baggio1

Książka autorstwa znanego trenera motywacyjnego, Ziga Ziglara, napisana w 2006 roku.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Zzyciaksiazek | 2015-07-22
Przeczytana: październik 2013

Zig Ziglar zachęca do zmian. Przezwyciężenia obaw, poszukiwaniu swojego miejsca i nakierowaniu życia na właściwe toru. Nazywa to „misją”. Każdy jest do tego stworzony, ale wielu zawraca lub nawet nie rozpoczyna jej poszukiwania. „Żyj lepiej niż dobrze” to zachęta do tego, żeby nie zadowalać się przeciętnością i stawiać ambitne cele. Zgodne z własnym sumieniem, pasjami i w harmonii z sobą.

Jako praktyk i ekspert w dziedzinie sprzedaży i motywacji, wiedział gdzie należy „uderzyć”, jakie są największe skupiska oporu, lęku, obaw i wymówek tworzonych przez człowieka. Odrzuca marzenia i rezygnuje z poszukiwań własnej, wyjątkowej, unikalnej misji. Dlaczego? Bo tak jest łatwiej, bezpieczniej, bez obawy o krytykę i trudności, jakie możemy spotkać.

„Żyj lepiej niż dobrze” w formie audiobook’a to bardzo przydatna forma na zagospodarowanie czasu w drodze do pracy, podróży pociągiem czy na chwilę refleksji w wolnym czasie. Poruszane w niej zagadnienia skłaniają do myślenia i zadania sobie...

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: 21 sierpnia 2013

Damn you Zig!! Musiałem mocno ćwiczyć swój mięsień samodyscypliny, żeby ukończyć tę książkę. Za to - wielkie dzięki Zig. Za chrześcijański bełkot i w istocie niewiele treści która znalazlem jako pomocna - damn you. Meritum tej książki to "Jeśli chcesz żyć lepiej niż dobrze - poświeć swoje życie Bogu i wartościom zawartym w Biblii" Nie tego szukałem i nie tego się spodziewałem (PS Uwielbiam Ziga z jegą wystąpień ale ta książka to dla mnie lekka pomyłka)

marychu5 | 2014-01-18

,,Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać."

Jarosław GrubyPerez | 2017-01-16
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Kolejna pozycja z cyklu "jeśli nic nie zrobisz to nic się nie zmieni". Nie do każdego dotrze, ale czyta się przyjemnie. Tylko trzeba pamiętać, żadna teoria nie zastąpi w naszym życiu praktyki.

Michał Dul | 2017-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2017

Bardzo ciekawa książka. Bardzo mocno nastawiona na duchowe sprawy, ale rozjaśnia spojrzenie, na niektóre problemy codziennego życia

Emil | 2017-01-19
Przeczytana: 02 stycznia 2017

Przeczytałem jakiś czas temu. W sumie nic mi w głowie nie zostało z tej książki. Życie lepsze niż dobre. Podobna tematyka jak gdzie indziej: wyjdź ze sfery bezpieczeństwa, nie bój się ryzykować, tutaj dodatkowo jest wiara w Boga. Ogólnie nic szczególnego.

seba260794 | 2016-04-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rozwój

Co tu mówić, fantastyczna książka pełna konkretów. Przeczytać obowiązkowo :)

michelito | 2012-10-19

Jedna z lepszych książek jakich czytalem

brt | 2018-03-17
Przeczytana: 2013 rok