Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.31 zł do 8.99 zł

MT Biznes
Motywacja Biznes
biznes, finanse
Motywacja Biznes

Bardzo dobra książka o tematyce wyznaczania celów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Książka opisuje również diagramy radarowe (koła życia) pomocne do ustalania celów. To czego nie widziałem w innych pozycjach to pytania potrzebne do ustalenia wartości poszczególnych "szprych" koła życia. Żeby koło dobrze się toczyło poszczególne "długości szprych" powinny być...

Z całą pewnością mogę polecić książkę tym osobom, które szukają kopa motywacyjnego. Została ona napisana prostym językiem. Przekaz także jest prosty w swej istocie. Książka zawiera porady dotyczące drogi do osiągnięcia sukcesu, ponieważ urodziliśmy się zwycięzcami i wystarczy go w sobie odkryć, by w pełni wykorzystać swój potencjał. Możemy w niej znaleźć mnóstwo przykładów...

Warte przeczytania jest tylko kilkadziesiąt stron, cała reszta to powtarzanie się, masło maślane, jedna wielka nuda. Uważam, że poza schematem działania przy ustalaniu planów, cała reszta jest "gadką motywacyjną" która się powtarza w każdej tego typu książce.

Krótka, konkretna i bardzo podoba mi się, że autor nie indoktrynuje człowieka na niewolnika pieniędzy (co nie raz robią ludzie literatury sukcesu).

Książka skupia się na wyznaczaniu oraz wykonywaniu celów. Najważniejsze i najwartościowsze informacje mamy na samym końcu książki. W środku książki mamy sporo bełkotu i lania wody jak to ważna jest nadzieja, itp.

• Biznes, finanse
  • Audiobooks