Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia (Audiobook)

Okładka książki Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia (Audiobook) Zig Ziglar
Okładka książki Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia (Audiobook)
Zig Ziglar Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
Magda Witkowska
motywacja

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Zig Ziglar zachęca do zmian. Przezwyciężenia obaw, poszukiwaniu swojego miejsca i nakierowaniu życia na właściwe toru. Nazywa to „misją”. Każdy jest do tego stworzony, ale wielu zawraca lub nawet nie rozpoczyna jej poszukiwania. „Żyj lepiej niż dobrze” to zachęta do tego, żeby nie zadowalać się przeciętnością i stawiać ambitne cele. Zgodne z własnym sumieniem, pasjami i w harmonii z sobą.

Jako praktyk i ekspert w dziedzinie sprzedaży i motywacji, wiedział gdzie należy „uderzyć”, jakie są największe skupiska oporu, lęku, obaw i wymówek tworzonych przez człowieka. Odrzuca marzenia i rezygnuje z poszukiwań własnej, wyjątkowej, unikalnej misji. Dlaczego? Bo tak jest łatwiej, bezpieczniej, bez obawy o krytykę i trudności, jakie możemy spotkać.

„Żyj lepiej niż dobrze” w formie audiobook’a to bardzo przydatna forma na zagospodarowanie czasu w drodze do pracy, podróży pociągiem czy na chwilę refleksji w wolnym czasie. Poruszane w niej zagadnienia skłaniają do myślenia i zadania sobie pytań o główne aspekty naszego życia. Jedynie pytanie: czy chcesz czytelniku „żyć lepiej”? Pierwsze, często najtrudniejsze pytanie.

Damn you Zig!! Musiałem mocno ćwiczyć swój mięsień samodyscypliny, żeby ukończyć tę książkę. Za to - wielkie dzięki Zig. Za chrześcijański bełkot i w istocie niewiele treści która znalazlem jako pomocna - damn you. Meritum tej książki to "Jeśli chcesz żyć lepiej niż dobrze - poświeć swoje życie Bogu i wartościom zawartym w Biblii" Nie tego szukałem i nie tego się spodziewałem (PS Uwielbiam Ziga z jegą wystąpień ale ta książka to dla mnie lekka pomyłka)

Jedna z lepszych książek jakich czytalem

Jedna z lepszych książek jakich czytalem

,,Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać."

Co tu mówić, fantastyczna książka pełna konkretów. Przeczytać obowiązkowo :)

Co tu mówić, fantastyczna książka pełna konkretów. Przeczytać obowiązkowo :)

Kolejna pozycja z cyklu "jeśli nic nie zrobisz to nic się nie zmieni". Nie do każdego dotrze, ale czyta się przyjemnie. Tylko trzeba pamiętać, żadna teoria nie zastąpi w naszym życiu praktyki.

Przeczytałem jakiś czas temu. W sumie nic mi w głowie nie zostało z tej książki. Życie lepsze niż dobre. Podobna tematyka jak gdzie indziej: wyjdź ze sfery bezpieczeństwa, nie bój się ryzykować, tutaj dodatkowo jest wiara w Boga. Ogólnie nic szczególnego.

Bardzo ciekawa książka. Bardzo mocno nastawiona na duchowe sprawy, ale rozjaśnia spojrzenie, na niektóre problemy codziennego życia

Książka powinna być w dziale religia a nie poradniki/motywacja/psychologia

Zdecydowanie nie dla ateistów.

Książka powinna być w dziale religia a nie poradniki/motywacja/psychologia

Zdecydowanie nie dla ateistów.

• Rozwój
  • Psychologia
  • Bemowo
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia (Audiobook)