Żyj lepiej niż dobrze. Spełniaj swoje marzenia (Audiobook)

Tłumaczenie: Magda Witkowska
Wydawnictwo: MT Biznes
Better Than Good: Create a Life You Can't Wait to Live
9788362195336
motywacja
poradniki

Największe wyzwanie: być lepszym niż dobrym! Życiowym zadaniem Ziga jest wspierać innych ludzi w urzeczywistnianiu ich marzeń i pełnym wykorzystywaniu własnego potencjału. Trzymasz teraz w rękach świetną książkę Ziga, w której wyjaśnia on znaczenie pasji i poczucia sensu i przedstawia narzędzia, za pomocą których osiągniesz upragnione doskonałe wyniki. Zapoznając się z prawdziwymi historiami,...

Największe wyzwanie: być lepszym niż dobrym!
Zapoznając się z prawdziwymi historiami, które Zig gromadził przez blisko pięćdziesiąt lat pracy jako światowej klasy specjalista w dziedzinie motywacji, prelegent i biznesmen, dowiesz się, jak innym ludziom udało się pokonać strach i podnieść się po porażce, a następnie dostąpić życia, o jakim zawsze marzyli. Dzięki ich doświadczeniom przekonasz się, że stać cię na znacznie więcej, niż kiedykolwiek sądziłeś. W książce znajdziesz:
• Informacje o trzech filarach życia Lepszego niż Dobre.
• Nowe wiadomości, które zmotywują cię do życia.
• Zasady tworzenia planu strategicznego, który pozwoli ci osiągać założone cele.
• Informacje o czynnikach, które często utrudniają ludziom osiągnięcie maksymalnego poziomu produktywności i szczęścia.
• Wiadomości o nawykach, które otworzą przed tobą nowe horyzonty sukcesu…
… i wiele innych rzeczy!
Pozwól mistrzowi motywacji działać: oczyścić twój umysł z myśli, które czynią cię podatnym na porażkę. Wspólnie z Zigiem Ziglarem zacznij na nowo definiować swój sukces i urzeczywistniać swoje marzenia. Niech jego słowa inspirują cię do życia Lepszego niż Dobre.

Możesz mieć w życiu wszystko, czego zapragniesz, pod warunkiem że w odpowiednim stopniu przyczynisz się do tego, że inni również osiągną swoje cele.
- Zig Ziglar

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/

Zzyciaksiazek | 2015-07-22
Przeczytana: październik 2013

Zig Ziglar zachęca do zmian. Przezwyciężenia obaw, poszukiwaniu swojego miejsca i nakierowaniu życia na właściwe toru. Nazywa to „misją”. Każdy jest do tego stworzony, ale wielu zawraca lub nawet nie rozpoczyna jej poszukiwania. „Żyj lepiej niż dobrze” to zachęta do tego, żeby nie zadowalać się przeciętnością i stawiać ambitne cele. Zgodne z własnym sumieniem, pasjami i w harmonii z sobą.

Jako praktyk i ekspert w dziedzinie sprzedaży i motywacji, wiedział gdzie należy „uderzyć”, jakie są największe skupiska oporu, lęku, obaw i wymówek tworzonych przez człowieka. Odrzuca marzenia i rezygnuje z poszukiwań własnej, wyjątkowej, unikalnej misji. Dlaczego? Bo tak jest łatwiej, bezpieczniej, bez obawy o krytykę i trudności, jakie możemy spotkać.

„Żyj lepiej niż dobrze” w formie audiobook’a to bardzo przydatna forma na zagospodarowanie czasu w drodze do pracy, podróży pociągiem czy na chwilę refleksji w wolnym czasie. Poruszane w niej zagadnienia skłaniają do myślenia i zadania sobie...

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: 21 sierpnia 2013

Damn you Zig!! Musiałem mocno ćwiczyć swój mięsień samodyscypliny, żeby ukończyć tę książkę. Za to - wielkie dzięki Zig. Za chrześcijański bełkot i w istocie niewiele treści która znalazlem jako pomocna - damn you. Meritum tej książki to "Jeśli chcesz żyć lepiej niż dobrze - poświeć swoje życie Bogu i wartościom zawartym w Biblii" Nie tego szukałem i nie tego się spodziewałem (PS Uwielbiam Ziga z jegą wystąpień ale ta książka to dla mnie lekka pomyłka)

marychu5 | 2014-01-18

,,Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać."

Jarosław GrubyPerez | 2017-01-16
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Kolejna pozycja z cyklu "jeśli nic nie zrobisz to nic się nie zmieni". Nie do każdego dotrze, ale czyta się przyjemnie. Tylko trzeba pamiętać, żadna teoria nie zastąpi w naszym życiu praktyki.

Michał Dul | 2017-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2017

Bardzo ciekawa książka. Bardzo mocno nastawiona na duchowe sprawy, ale rozjaśnia spojrzenie, na niektóre problemy codziennego życia

Emil | 2017-01-19
Przeczytana: 02 stycznia 2017

Przeczytałem jakiś czas temu. W sumie nic mi w głowie nie zostało z tej książki. Życie lepsze niż dobre. Podobna tematyka jak gdzie indziej: wyjdź ze sfery bezpieczeństwa, nie bój się ryzykować, tutaj dodatkowo jest wiara w Boga. Ogólnie nic szczególnego.

seba260794 | 2016-04-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rozwój

Co tu mówić, fantastyczna książka pełna konkretów. Przeczytać obowiązkowo :)

michelito | 2012-10-19

Jedna z lepszych książek jakich czytalem

brt | 2018-03-17
Przeczytana: 2013 rok