Potęga celu: 13 sposobów, by osiągnąć to, czego zawsze pragnąłeś

Okładka książki Potęga celu: 13 sposobów, by osiągnąć to, czego zawsze pragnąłeś Zig Ziglar
Zig Ziglar Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
Goals: How To Get The Most Out Of Your Life
MT Biznes
2021-01-01
2021-01-01
Aleksandra Samson-Banasik

Zig Ziglar w 7 rozdziałach podaje sposoby na osiąganie dowolnego celu. Po każdym rozdziale należałoby wypełnić zadania podsumowujące go.

Autor podaje historie ze swojego życia, jak również przywołuje historie różnych inspirujących osób.

Książka mocno osadzona w nurcie literatury osiągania sukcesu w stylu amerykańskim lat 80-tych.

Wiele rad jest bardzo praktycznych, książka szybko się czyta, nie ma do czego się przyczepić.

Wiele rad jest bardzo praktycznych,...

Czy w całym tym gąszczu powstających książek, o tym jak budować nawyki, jak planować i wyznaczyć cele, jak być zmotywowanym można trafić jeszcze na coś wyjątkowego? Otóż tak! ☺️
Przedstawiam Wam książkę „Potega celu”, która nie jest przepełniona nic nieznaczącą treścią, zawiera samą esencję tego co najważniejsze. Proste instrukcje, dzięki którym krok po kroku wyznaczysz wymarzone cele i zaczniesz je realizować. Autor rzeczowo, bardzo dokładnie i przystępnym językiem przeprowadza nas przez ten proces. Pokazuje jak eliminować cele, które nie koniecznie akurat teraz są potrzebne do wykonania. Po każdym rozdziale mamy zadania do zrobienia, które pozwalają nam wdrożyć w życie poznane zagadnienia. To niezwykłe jak Autor trafnie zadaje Czytelnikowi pytania, jak trafia w samo sedno podając za przykład krótką historie z życia wziętą. 😌

W samej książce znajdziecie takie zagadnienia jak:
✔️co sprawia, że przestajemy realizować wyznaczone cele
✔️jak przestać błądzić we mgle i zacząć zmierzać w dobrym kierunku
✔️jakie obszary naszego życia zyskują poprzez wyznaczenie celów
✔️jak reagować gdy pojawiają się niedogodności i wątpliwości
💪🏻

Nie ważne czy lubisz taką literaturę, nie ważne że nie wyznaczasz sobie celu do realizacji lub uważasz to za stratę czasu - jestem skłonna pokusić się o stwierdzenie, że ta książka zmieni Twoje nastawienie, rzuci nowe światło i sprawi że z wielką chęcią sięgniesz po kartkę i zapiszesz co chcesz osiągnąć. Spróbuj - możesz tylko na tym zyskać !

Bardzo pożyteczna, motywująca, prosto napisana publikacja. Książka zaprojektowana tak, aby naprawdę zainspirować czytelnika i pomóc mu.
Odejmuję punkcik za minimalny, malusieńki wtręt w stronę agitacji własnych poglądów. Na tyle nieduże, że można zignorować a nawet uznać za element dowodu naukowego, nie mając argumentów przeciw.

Fenomenalna książka motywująca.

Fenomenalna książka motywująca.

• Mądre książki do przeczytania
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Piorytet
  • LEGIMI
  • Ebook_Epub

Dodaj cytat z książki Potęga celu: 13 sposobów, by osiągnąć to, czego zawsze pragnąłeś