50 składników miłości

Wydawnictwo: eSPe
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
inne
Agnieszka

Każdy, kto kocha inną osobę, wie, że miłość to niezwykły dar, który nadaje smak naszemu życiu. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wymaga on bezustannej troskliwej opieki i pielęgnacji. Aby nam to uzmysłowić, autorka oferuje „przepis na miłość” – listę 50 składników niezbędnych do tego, aby wspaniałe uczucie, które łączy dwie osoby, trwało, rozwijało się i było dla nich źródłem radości i duchowego rozwoju. Każdemu składnikowi poświęca osobny rozdział, w którym poetycko, ale i z humorem omawia jego zastosowanie i znaczenie.

Inspirująca lektura dla każdego, kto jest zaangażowany w miłosną relację – niezależnie od wieku i etapu, na jakim znajduje się jego związek.

Doskonały prezent dla ukochanej osoby.

źródło opisu: http://boskieksiążki.pl/product-pol-580-50-SKLADNIKOW-MILOSCI.html

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/product-pol-580-50-SKLADNIKOW-MILOSCI.html

Agnieszka | 2012-05-18
Przeczytana: 2012 rok

"Miłość karmi się przebaczeniem"

Ciekawe porady dotyczące zasad budowania związku, niekiedy z nutką humoru. Wartościowa książeczka.