61 godzin

Okładka książki 61 godzin Lee Child
Okładka książki 61 godzin
Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 14) kryminał, sensacja, thriller
Jack Reacher (tom 14)
978-83-7659-646-4
Andrzej Szulc
Reacher sensacja child

Okładka książki Sekret Andrew Child, Lee Child
Sekret Andrew Child, Lee C...
Okładka książki Bez planu B Andrew Child, Lee Child
Bez planu B Andrew Child, Lee C...

Seria sama w sobie jest świetna, ale ten tom jakoś mnie nie porwał. Dłuższy czas męczyłam, czytałam odkładałam, przeplatałam inną książką, dopiero końcówka mocno wciągnęła.

Jack Reacher w formie. Wartka akcja, trochę humoru, pokaz znanych umiejętności głównego bohatera. Kolejna udana przygoda z twórczością Lee Child'a.

Niezwykle pomysłowa historia, ulubiony bohater, czarny charakter, bijatyki, morderstwa i wybuchy. Czy potrzeba czegoś więcej, żeby się dobrze bawić przy lekturze? Ta książka świata nie zbawi, ale zapewni kilka godzin rozrywki na dobrym poziomie.

Zastanawiam się, jak to jest stworzyć tyle tomów i - mimo pewnych schematów - nie nudzić czytelnika? Duża sztuka!

Początek dość ciekawy. Mroźna i rozległa Dakota jako miejsce akcji sprawdza się super. Pierwsza połowa książki bardzo interesująca. Jak dla mnie inna niż poprzednie, Reacher zamiast rozwiązywać sprawę kryminalną został wrzucony w wir wydarzeń, na które musi odpowiednio reagować. Przez to część książki czytało się jak nawet spoko akcyjniaka. Niestety druga połowa to już całkowicie inna bajka. Nudno, przewidywalnie a to zakończenie to jakaś masakra.

Moment w którym Reacher zaczyna rozmawiać z Susan o emocjach, swoich rozterkach i wątpliwościach nie pasuje do tego bohatera, całkowicie nie pasuje.

Całkiem zgrabne to.

Całkiem zgrabne to.

Reklama,ze lee child wciska gaz do dechy to chyba przenosnia, raczej lee child wciska pedal hamulca do dechy....

Wieje nie tylko mrozem , ale i nudä.....czyta sie wprawdzie szybko, lecz zadna z kolejnej strony nie podnosi napiecia. Zaböjcy mozna sie domyslic juz na poczätku.
Zakonczenie to poprostu kpina, jakby autor spieszyl do kibla....wyliczanka co bylo...röwnie emocjonalne jak raz,dwa, trzy na sylwestra. Az dziwjä oceny powyzej 8.......
Praktycznie Reachera tam mogło by nie być, było by tak samo beznadziejnie

Reacher jak zwykle niezawodny. Tym razem bardziej mroźne klimaty, miasto odcięte od świata przez śnieżycę.

Reacher jak zwykle w formie, ale jakby miękł na starość, staje się taki ludzki.

Reacher jak zwykle w formie, ale jakby miękł na starość, staje się taki ludzki.

Jack Reacher kolejny raz w akcji i kolejna niezła książka z serii. Dobre tempo, trochę niespodzianek i spektakularne zakończenie. Czyta się szybko i przyjemnie.

• Lee Child
  • Audiobooki