Księga pomysłów. Każde dziecko to potrafi

Wydawnictwo: Buchmann
978-83-76700-04-5
pomysł, twórczość, zabawa
poradniki
fervently

Każde dziecko ma naturalny potencjał twórczy. Mali majsterkowicze z wielkim zapałem i radością wykonują inspirujące zadania. Robią to samodzielnie, pod nadzorem rodziców lub za pomocą pedagogów. Księga pomysłów przedstawia wiele wdzięcznych i praktycznych pomysłów, bogato ilustrując je kolorowymi rysunkami i zdjęciami. Materiał do książki został opracowany przez doświadczonych pedagogów, od...

Materiał do książki został opracowany przez doświadczonych pedagogów, od wielu lat nauczających w szkołach plastycznych, jak również artystów plastyków. Wszystkie wzory zostały wypróbowane w pracowaniach plastycznych na zajęciach w grupach.

Życzymy powodzenia i radości z twórczej pracy!

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=184&lang=pl

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=184&lang=pl

| 2014-02-20

Książka ukazuje ciekawe i nietuzinkowe pomysły na upominki i dekoracje. Lubię książki pt "zrób coś z niczego"

Martyna | 2017-04-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki