ABC męskiej elegancji

Wydawnictwo: Pracownia AA
poradniki

W poradniku autor wyjaśnia genezę, charakter i funkcję poszczególnych części męskiej garderoby, tłumaczy swym czytelnikom jak i dlaczego należy dobierać takie czy inne elementy stroju, krótko mówiąc wtajemnicza ich stopniowo w arkana elegancji. Ponieważ zaś ilustruje swoje wykłdy barwnymi anegdotami, dotyczącymi wielu znanych postaci historycznych, jego książka jest lekturą nie tylko pouczającą, ale również niezwykle ciekawą i przyjemną.

Maciek Durbas | 2016-04-23
Na półkach: 2016, Przeczytane