Zgłosuj na książki roku 2017

Zakątek Hedwy

Wydawnictwo: Nisza
978-83-926276-9-2
Jaga

"Zakątek Hedwy" nie jest produktem fantazji: to książka zrodzona ze zdarzeń rzeczywistych, książka-przestroga, bo autorka pokazuje w niej splot czynników, które z życia rodzinnego mogą uczynić koszmar. Powieść nastawiona raczej na nieozdobną relację o faktach niż na epatowanie literackością. Owa literackość realizuje się w kompozycji, w systemie wewnętrznych odbić - losów, osobistych tragedii...

Owa literackość realizuje się w kompozycji, w systemie wewnętrznych odbić - losów, osobistych tragedii ? które wchodzą w interakcje tak, jak relacja Felicji i relacja Hedwy.
Ta książka pozostaje na długo w pamięci.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kala | 2017-12-30