Kłamstwo u dziecka

Wydawnictwo: eSPe
poradniki

Dlaczego dzieci kłamią? Czy dziecko, które kłamie, chce nas świadomie i dobrowolnie oszukać? Kłamstwo, fantzajowanie, poczucie humoru co je łączy? Na te i inne pytania stara się w swej książce odpowiedzieć doświadczony psychoanalityk, terapeuta dziecięcy i rodzinny. Kłamstwo może mieć różne przyczyny, których odkrycie pozwala zbliżyć się do prawdy: kiedy dziecko kłamie, może to oznaczać, że próbuje się dowartościować, zwrócić na siebie uwagę albo uciec od raniącej rzeczywistości.

Skierka | 2013-08-20
Przeczytana: 2008 rok