Złodziej światła

Tłumaczenie: Wojciech Fladziński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
6 (11 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Thief of light
83-7180-080-0
radzio207

Dwaj nowojorscy marszandzi, chcąc utrzymać się na rynku, wchodzą w układ z genialnym fałszerzem obrazów. Wszystko toczy się gładko aż do dnia, kiedy malarz zostaje zamordowany, ukończony zaś i sprzedany falsyfikat - zniszczony. Jakby tego było mało, jego odbiorca okazuje się jednym z bossów japońskiej mafii...

Emma | 2015-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2015

Moim zdaniem kryminał powinien trzymać w napięciu, a w tej książce napięcie pojawiło się dopiero w czterech ostatnich rozdziałach.Początek książki, to dokładne opisy głodu narkotykowego i samopoczucie głównego bohatera po zażyciu dragów. Te opisy rozmywają główny wątek i wprowadzają nikomu nie potrzebne dłużyzny.
Powieści nie polecam, chyba że ktoś się wybitnie nudzi i nie ma zupełnie nic do czytania.

Karol Lorac | 2014-11-28
Przeczytana: 30 listopada 2014