Strach przed nocą

Za bramą świadomości rozciąga się ocean lęku George Davies ma trzydzieści lat. Jego spokojne życie powoli staje się piekłem. Narodziny upragnionego dziecka okazują się początkiem dramatu. Przerażony własną niemocą ojciec nie potrafi dotknąć syna ani wziąć go na ręce.

Firstlight OftheDay | 2015-10-01

Rewelacyjna książka, jak pająk chodzący po plecach, ciągły niepokój, co jest fikcją, a co prawdą, czy to główny bohater ma urojenia, czy mówi prawdę...? Czytałam ją pierwszy raz dawno temu, ale głęboko zapadła mi w pamięć. Autor podczas pisania tej powieści wgłębiał się zarówno w różne przypadki opętania, jak też przypadki psychiatryczne i to mu wyszło!:-) Szkoda, że tak mało w naszym kraju jest publikowanych jego powieści, w sumie to chyba ta jest jedyna...

betina360 | 2013-06-26
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 26 czerwca 2013

nie urzekla mnie ta ksiazka choc przeczytalam cala moze dlatego ze nie bardzo lubie ksiazki o demonach jakas taka malo przekonujaca historia jak dla mnie

Barbara Świerczewska | 2015-11-13

książke przeczytałam w jeden dzień ,mimo ,że ten rodzaj literatury nie jest moim ulubionym.Walka lekarzy psychiatrii z egzorcystami o zdrowie-dusze dziecka ,intrygujaca postać matki ...

Monika | 2011-09-17
Przeczytana: 17 września 2011

Daję tylko 1 gwiazdkę, bo ledwie ją skończyłam. Nudna, a jeśli to miał być horror - zupełnie nie straszna. Zawiodłam się nawet na zakończeniu. Nie polecam.

Scarlet19762014 | 2014-11-29

listopad 2014