Zgodny wyrok

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Coś strasznego wydarzyło się w szacownej posiadłości Naomi i Charlesa Stansfieldów, gdzie w domu najstarszej z rodzeństwa rodzina Barlowów zebrała się w komplecie. Jak każdego roku...

dorota | 2011-10-07
Przeczytana: 07 czerwca 2010

Niestety ta pozycja do moich ulubionych nie nalezy. Klasyczny kryminal powinien trzymac w napieciu,w tym przypadku bylo slabo,znuzona czytaniem wielokrotnie odkladalam ksiazke na pozniej ,by w koncu dotrzec do konca i odetchnac uff.. zaraz tez o niej zapomnialam i siegnelam po kolejna ,tym razem bardziej udana

Magdalena | 2012-12-14
Przeczytana: 13 grudnia 2012

Bardzo słaba książka. Stwierdzenie na okładce : "Można tylko pozazdrościć takiej perfekcji w prowadzeniu intrygi" jest po prostu kpiną. Nic ciekawego się nie dzieje. Przez cały czas gdy to czytałam, miałam wrażenie, że autor czerpał pomysł ze "Zbrodni i Kary", przy czym tutaj rodzeństwo nie jest w stanie absolutnie nic zrobić, żeby się "wyrwać" z takiego stanu rzeczy. Za to wszyscy mają wyrzuty sumienia sięgające do księżyca przez cały czas. Zabili ojca gdy mieli po ok. 20 lat, akcja dzieje się mniej więcej gdy mają po 40 lat, a mimo to np. Tim nie może sobie poradzić z faktem, że jego matka spotyka się z innymi mężczyznami.Nie zrozumcie mnie źle, po prostu on płacze i nie może uwierzyć, że to mogłaby być prawda. Normalnie stagnacja i wkurzająca. To są te dwa słowa, które mam na końcu języka, gdy ją czytałam.Odradzam.

BiedRoNka | 2010-07-26
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane