Banker
83-03-02792-1
sensacja
Marek

Stalowe ostrze już miało wejść w brzuch Caldera, kiedy odbiłem cios. Spadłem całym ciężarem na rękę chłopca, a kiedy chwyciłem ją w locie, przez ułamek sekundy mignęły mi w oczach jednocześnie materiał, z którego Calder miał uszyte spodnie, błysk jego butów, śmiecie na chodniku. Chłopak upadł pode mną i z przerażeniem pomyślałem, że gdzieś pomiędzy naszymi ciałami znajduje się paskudny nóż, którego nie wypuścił.

źródło opisu: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989

źródło okładki: zdjęcie autorskie