WarZone - Ofiary wojny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "WarZone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
Warzone - Casualties of War
83-86572-92-2
hobby
Andman

Ta licząca 100 stron księga jest jak dotąd najbardziej obszernym dodatkiem do gry WarZone. Na jej stronach znajduje się wiele materiałów dotyczących Korporacji Imperial, a także nowe oddziały i zasady specjalne dla wszystkich innych Megakorporacji, Bractwa oraz Legionu Ciemności. Dzięki tej księdze także twoja armia zyska coś dla siebie! - Nowe oddziały i bohaterowie dla Korporacji, Bractwa i...

- Nowe oddziały i bohaterowie dla Korporacji, Bractwa i Legionu Ciemności
- Nowy oręż
- Nowe zdolności specjalne
- Nowe zaklęcia Sztuki
- Nowe zaklęcia Mrocznej Harmonii
- Nowe i uaktualnione zasady
- Nowa, czysta karta armii!
- Zestawione tabele, najważniejsze przepisy, wzorniki i żetony - wszystko to wydrukowane na tekturce!

Magda MS | 2017-06-04
Magdalena | 2014-04-06