Żołnierz do końca

Soldat bis zum letzten Tag
83-11-08549-6
historia
Getos

Książkę tę poświęcam moim żołnierzom i współpracownikom. Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby powody podejmowanych przeze mnie decyzji i działań oraz ich wzajemne powiązanie przedstawić tak, jak to wtedy widziałem i jakimi mi się wtedy wydawały; szczegóły mogą okazać się nieaktualne w świetle nowych badań źródłowych; mimo to moja ocena zachowa swą wartość, wypełni niektóre luki i umożliwi wejrzenie w sprawy i wydarzenia.

źródło opisu: okładka książki

D_czyta | 2017-11-15