Ciężar decyzji

Wydawnictwo: Branta
978-83-61668-19-0
ciężar decyzji

CIĘŻAR DECYZJI to zbiór opowiadań byłych policjantów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w pracy operacyjnej oraz wspomnieniami z autentycznych akcji policyjnych, To także zbiór opowiadań o ludziach, godzących się przeżyć każdy dzień jakby to był ich dzień ostatni. Ręce mają skute paragrafami i procedurą, przeciwnik działa bez zasad, a zwykły człowiek opowiada o nich dowcipy. Niektóre z opowiadań można było znaleźć na różnych forach internetowych, większość jednak jest publikowana po raz pierwszy w tej książce.

Opowiadania pokazują działania policji, funkcjonariuszy w sposób nieznany z relacji prasowych czy telewizyjnych.

źródło opisu: Wydawnictwo Branta

źródło okładki: Wydawnictwo Branta

Piotr W | 2014-11-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, POLICYJNE
Przeczytana: 25 listopada 2014

Interesujący zbiór jedenastu krótkich opowiadań z pracy operacyjnej policjantów. Czasami tragiczne, czasami zabawne, zawsze jednak prawdziwe i skłaniające do refleksji, polecam w szczególności wieczorem do poduchy :-)

DziadekDoOrzechów | 2012-03-22
Przeczytana: 2011 rok

Niektóre opowiadania nie powinny się tam znaleźć... Aczkolwiek dzieła Pochuro rekompensują owe błędy :)

Volumen | 2016-09-17

Bardzo dobra książka o polskich policjantach. Polecam

Paweł | 2015-09-21
zemynele | 2015-07-12