Lekarstwo na kłopoty

Wydawnictwo: Harlequin
Asking for Trouble
romans, kłopoty, morderstwo, tajemnica
elima

Życie Beth to wieczne kłopoty i praca, nic dziwnego, że dziewczyna marzy o chwili wytchnienia. Prowadzi rodzinny pensjonat i opiekuje się trochę zwariowanymi ciotkami, które na stare lata Życie Beth to wieczne kłopoty i praca, nic dziwnego, że dziewczyna marzy o chwili wytchnienia. Prowadzi rodzinny pensjonat i opiekuje się trochę zwariowanymi ciotkami, które na stare lata hołdują dość niezwykłym pasjom.

Jakby tego było mało, pewnego dnia w pensjonacie pojawia się wyjątkowo kłopotliwy gość, Brad Donovan.
Ten przystojny lekarz poszukuje zaginionego prze laty ojca. Sugeruje, że jedna z ciotek Beth może być morderczynią i żąda wznowienia policyjnego śledztwa...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2008

źródło okładki: http://harlequin.pl/konkurs-wiedzy-o-ksiazkach-susan-wiggs

isabelle142 | 2013-07-20
Na półkach: Wielkie rozczarowania
Przeczytana: 20 lipca 2013

Opiniuję ją jako pierwsza, ale za pochlebne to moje zdanie nie będzie, bo książka mi się nie podobała... Bohaterka mnie irytowała, fabuła była mocno naciągana i najzwyczajniej w świecie nudna, ogólnie wszystko dosyć przewidywalne, a sceny łóżkowe itd po prostu żałosne. Wcale nie utożsamiałam się z żadnym z bohaterów. Na dodatek na okładce jest karygodny błąd. Ten, kto tworzył streszczenie połączył dwa wątki w jeden - przed laty owszem, zaginął człowiek, ale nie ten o którym mowa, zaś ojciec Brada zniknął zaledwie kilka tygodni wcześniej. A w treści książki doliczyłam się kilkunastu literówek. Wstyd!

Shani | 2016-09-23
Na półkach: Przeczytane 2016