Księga domowych ciasteczek

Taste of home cookies
978-83-7684-060-4
ciasteczka, kulinarne
Marta Bilewicz

Oto książka kucharska zarówno dla osób, które jeszcze nigdy niczego nie upiekły, ale bardzo by chciały, jak i dla tych, które pieką często i już im się znudziły dotychczasowe przepisy. Znajdą tu niezwykłe smaki, zaskakujące połączenia oraz wymyślne kształty i kolory. Zawarte w książce przepisy docenią osoby z dużym doświadczeniem kulinarnym, ale jednocześnie będą je w stanie zrealizować nowicjusze, stawiający w kuchni pierwsze kroki. Proponowane wypieki są proste do wykonania, a kolejne kroki konieczne do ich przyrządzenia bardzo dokładnie opisane. Książka zawiera również ciasteczkowe ABC, czyli podstawowe wiadomości na temat pieczenia.

Kto szuka przepisu na niezwykłą polewę, pyszne ciasteczka czy smaczny dodatek do deseru, na pewno znajdzie go w tej książce.

źródło opisu: http://sklep.digest.com.pl/katalog/ksiega-domowych-ciasteczek

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/UserFiles/System/Mini/i...»

Marta Bilewicz | 2012-03-08
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne
Przeczytana: 08 marca 2012

Rewelacyjna pozycja dla każdego, kto poszukuje przepisów na przeróżne ciasteczka. Proste przepisy, pięknie wyeksponowane, przejrzyście poukładane, kolorowe zdjęcia. 600 przepisów na domowe, pyszne ciasteczka do upieczenia bezproblemowo w domu.

Książka w twardych okładkach, na "kółkach" (jak z kalendarza ;) ), o formacie 23 x 23,5 cm.

czekoladaa | 2015-05-04
Nezumiko | 2015-04-02