Dotyk Syberyjskiej Śmierci

Wydawnictwo: Bell Publishing
corrum

Miłość to nie to co emanuje z salonów warszawskich, przygoda to nie noszenie pitów do skarbówki. Prawdę znajdziesz w tej książce. Dotyk ma to co Ci jest potrzebne w życiu. Po przeczytaniu powiesz jak bardzo różni się Polacy z tamtych dni od tych mądracheli z pod Pałacu Kultury. Szczycę się tym że na tę ksiązkę nie dali grosza waciarze cukrowi ze stolicy ani eroposłowie. Dlatego jest ona mała i skromna. Ktoś powie szara niepozorna. Taka jak słowik - szary. Ale jak słowik zanuci to człowiek przystaje i słucha. Byk może ryczeć na wszyskicha TV i mainstemach.

źródło opisu: strona autora

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Missy | 2012-06-24
Przeczytana: 03 czerwca 2012

Mała,szara książeczka o pięknej i bogatej treści.Książka od które nie sposób się oderwać, wywołująca szereg emocji od łez mocno trzymane kciuki za bohatera po przez radość i zaskoczenie.Kawał dobrej książki dzięki której możemy docenić życie własne choćby nie było najlepsze i czasy w których żyjemy.

dasin | 2017-10-23
Przeczytana: 23 października 2017

Nie oceniać książki po okładce, tak łatwo powiedzieć.
Treść zdecydowanie przewyższa jakością opakowanie, ciekawa wciągająca historia.

tombi143 | 2012-03-04
Przeczytana: 03 lutego 2012

KSIĄŻKA MAŁA ALE BARDZO INTERESUJĄCA. SZYBKO MOŻNA JĄ PRZECZYTAĆ PONIEWAŻ JEST BARDZO WCIĄGAJĄCA. POLECAM.

verbel | 2017-12-29
Humulus_lupulus | 2016-10-05