Praktyczny sposób pisania prac dyplomowych

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
poradniki

Niniejsza publikacja powstała z myślą o studentach, którzy stają przed ważnym i trudnym zadaniem napisania pracy dyplomowej (licencjackiej, magisterskiej czy podyplomowej). Zamiarem autora było przygotowanie odpowiedniego narzędzia wraz z instrukcją obsługi, które umożliwiałoby napisanie pracy w sposób zorganizowany, nowoczesny i profesjonalny. Książka zawiera przede wszystkim opis formy pracy dyplomowej oraz najważniejsze zasady jej pisania (wraz z przykładami). Dołączony do niej na płycie CD program Wzorzec to prosty w obsłudze rodzaj interaktywnego szablonu, który ułatwia organizację treści pracy dyplomowej.