Ogród zimą

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Setki roślin pięknych przez cały rok!* Trwałe byliny atrakcyjne także zimą* Odporne na zimno rośliny cebulowe* Rośliny o interesującym zimowym ulistnieniu* zimozielone pnącza na ocienione i nasłonecznione ścianyWyobraź sobie, że jest połowa stycznia, a krzewy w Twoim ogrodzie zachwycają pomarańczowymi, zielonymi, złocistymi i purpurowymi liśćmi. Urzekająca perspektywa, prawdaa A do tego a całkiem realna! Obejrzyj przepiękne zdjęcia i dobierz rośliny, dzięki którym urzeczywistnisz marzenia o zimowym ogrodzie. Dopasuj gatunki kwiatów, krzewów i drzew do rodzaju gleby w swoim ogrodzie, upiększ ściany i ogrodzenia, naucz się hodować kwiaty w doniczkach i pojemnikach. Poznaj coraz popularniejsze wśród projektantów rośliny architektoniczne. Dowiedz się, jakie prace warto wykonać w ogrodzie późnym latem i jesienią.Kwiaty zakwitają i przekwitają, liście zaś w nieskończonej liczbie kolorów żyją o wiele dłużej. zachwycające połączenia, jeśli wziąć pod uwagę fakturę kory i pędów, intrygujące kształty suchych traw i zimozielonych krzewów, sprawią, że będziecie się cieszyć ogrodem o każdej porze roku, niezależnie od pogody. fragment

j-r | 2013-12-29
Przeczytana: 2011 rok