Zmysłowa gra

Okładka książki Zmysłowa gra Stephanie Chong
Okładka książki Zmysłowa gra
Stephanie Chong Wydawnictwo: Otwarte Seria: Otwarte dla Ciebie. Romans literatura obyczajowa, romans
Otwarte dla Ciebie. Romans
Where Demons Fear to Tread
Otwarte
2012-03-07
2012-03-07
Agnieszka Rewilak

Ja lubię takie opowieści, anioły i demony to mój klimat jak najbardziej. Dobrzy i źli, a główna bohaterka ma jedno zadanie, sprowadzić demona na dobrą drogę. Serena jako postać bardzo mi się spodobała, no a Julian to męskie wcielenie zła, ale tylko na początku, w głębi serca nie powinien być taki jaki jest. Ta dwójka to zabójcza mieszanka wybuchowa! Dużo się dzieje i nie ma nudy. Można na prawdę zarwać nockę przy tej książce. W niektórych momentach śmiałam się sama do siebie, a w niektórych miałam delilatną łzę w kąciku oka. Szczerze uwielbiam takie książki.

Serena po śmierci zostaje aniołem i dostaje swoje pierwsze zadanie - sprowadzenie na dobrą drogę młodego aktora, który stacza się w niemoralny świat. Wtedy poznaje Juliana - przystojnego i władczego demona, który nie zamierza dać jej o sobie zapomnieć. Czy to tylko fizyczne przyciąganie? Czy może w tej całej relacji jest coś więcej - coś, co może uratować czyjąś duszę?

Uwielbiam takie książki - anielska fantastyka oraz wątki erotyczne, które dodają całej opowieści pikantnego charakteru. Bardzo fajne postaci - niezwykle dobrej i gotowej do poświęceń pięknej anielicy Sereny i złego, ale z zagmatwaną przeszłością seksownego demona Juliana. I czarne charaktery - czarniejsze niż Julian - to genialny dodatek. Może to nie najwyższa literatura, ale bardzo wciągająca i odprężająca, jestem zachwycona!

Na półkach: , , , , , , ,

No cóż. Mamy tu anielicę, dwóch demonów i kilku człowieków. Odwieczna walka dobra i zła, a do tego jeszcze dochodzi miłość. Jak wiadomo miłość wszystko zwycięża i mamy prawie doskonały happy end.
Hm. Jak dla mnie to była ideologicznie dziwna książka. Demony i upadłe anioły to jednak jest różnica znaczeniowa, bo nie każdy demon jest upadłym aniołem. No i wiara w Boga implikuje wiarę w Szatana. Co niestety poległo na końcówce. Poza tym okładka nie przedstawia głównej bohaterki.

Generalnie lubię się czasem rozerwać czytając o walce między dobrem a złem, między aniołami a demonami. Jeśli też to lubicie, nie sięgajcie po tę książkę. Jest mdła i ociekająca seksem. W zasadzie tylko jedno przychodzi mi do głowy: soft porno. Żadnego przesłania, żadnej konkretnej fabuły, tylko kilkustronicowe opisy pożądania, pieszczot i seksu.

Pochłonęłam książkę w niecałe 2 dni . Julian na początku mnie trochę denerwował, był nie czuły lecz szybko dało się polubić tego bohatera. Powieść jest romansem z pojawiającymi się niekiedy erotyzmami , chodź nie było ich wiele i nutką fantastyki. . Mimo to książkę czytało się bardzo dobrze, czytając nie potrafiłam jej odłożyć ani na chwilkę, chcąc wiedziec co wydarzy się dalej. Polecam ją każdemu kto lubi takiego typu " romanse " .

Bardzo dobrze napisana historia ,caly czas jest akcja ,zero nudy .Pomijajac anioly i demony mamy na koniec piekne przeslanie ,wystarczy uwierzyc w milosc i w siebie. Polecam

Bardzo przyjemnie mi się ją czytało. Znajdziecie w książce ciekawe postacie, przygody i oczywiście wielką miłość. Polecam.

Książka mnie bardzo wciągnęła, aczkolwiek nie należy do najlepszych...

Książka mnie bardzo wciągnęła, aczkolwiek nie należy do najlepszych...

anielsko-diabelski harlequin.

anielsko-diabelski harlequin.

Demony, anioły - zło i dobro. Kto zakocha się pierwszy raz w życiu? Czy miłość to uczucie, którego doświadczają tylko ludzie? Autorka w poetycki i bardzo subtelny sposób opisała uczucia bohaterów. Namiętność i pożądanie wzrasta z każdym kolejnym dniem w Las Vegas. Piękna kobieta, której pragną wszyscy faceci. Bajka, która całkiem ciekawie jest napisana.