Mowa zwierząt - duchowe moce zwierząt

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Animal speak
978-83-7377-353-0
popularnonaukowa
Larysa

Mowa Zwierząt nauczy Cię technik rozpoznawania i interpretowania znaków i omenów świata naturalnego. Naucz się odczytywać zachowania zwierząt i pozwól prowadzić się im przez życie. Już dziś dowiedz się, jak: ► identyfikować, spotykać i nastrajać do Twoich zwierzęcych przewodników, ► odkrywać moc i duchowe znaczenie ponad 100 gatunków zwierząt, ► otaczać się opieką zwierzęcego świata, ►...

► identyfikować, spotykać i nastrajać do Twoich zwierzęcych przewodników,
► odkrywać moc i duchowe znaczenie ponad 100 gatunków zwierząt,
► otaczać się opieką zwierzęcego świata,
► opanować do perfekcji 4 techniki odczytywania języka ptaków,
► poznawać znaczenia ludowe i egzotyczne języki gadów i owadów,
► skorzystać z mocy 5 zwierzęcych obrzędów.

Otwórz swe serce i umysł na mądrość zwierzęcego świata. Lwy są ucieleśnieniem siły i męstwa. Wilk z kolei jest uosobieniem lojalności i opieki. Trudno o istotę bardziej kreatywną niż pająk, który jest jednocześnie tkaczem losu. Możesz się wiele nauczyć od zwierząt, lecz zanim to zrobisz, musisz poznać ich mowę.

źródło opisu: http://www.igya.pl

źródło okładki: http://www.igya.pl

Czym się różni ta książka od innych o tej samej tematyce? Z pewnośćią obszerniejszym wprowadzeniem w tematyke duchowego postrzegania zwierząt oraz niezwykle cennymi poradami praktycznymi. Wielkim plusem są tutaj liczne ćwiczenia pomocne do nawiazania bliskich realcji z naszymi zwierzętami mocy. Dla mnie osobiście właśnie one stanowią największą wartość tej książki.
Oczywiście mamy tu również liczne opisy poszczególnych zwierząt, chociaż autor skupił się głównie na tych zamieszkujących kontynet amerykański. Niektóre opisy są obszerne i całkiem ciekawe, inne chaotyczne i zbyt ogólnikowe.
Z pewnością nie jest to lektura do czytania jak powieść do poduszki, a bardziej jak swoisty szamański podręcznik z wiedzy o mocy zwierząt. Ogólnie jednak zasługuje na pewno na uwagę i moim zdaniem książka jest jedną z ciekawszych w tej tematyce.

Shetani | 2013-03-09
Przeczytana: 08 marca 2013

„Jakie jest Twoje ulubione zwierzę?” – nie jedna osoba słyszała w swoim życiu takie proste pytanie. Tak to już się przyjęło, że jest ono któreś w kolejności zapoznawania się, tuż obok pytań „Ile masz lat?” czy „Jak masz na imię?”. Jednak czy ktokolwiek zadając sobie to pytanie myśli o jego głębszym znaczeniu? O tym, co ta informacja może nam powiedzieć o drugim człowieku? Dlaczego akurat najbardziej lubi kota, psa czy wiewiórkę? Tak wiem, z taką analizą było już gorzej. Ale możemy to zmienić!

Było już wróżenie z kart Tarota, z kabały, z fusów, z wosku… a teraz czas na wróżenie z natury i otaczającego nas świata!

„Mowa zwierząt. Duchowe moce zwierząt” to książka, która ma jeden główny cel – nauczenie czytelnika odczytywania znaków z otaczającego go świata. Dzięki jej lekturze mamy się dowiedzieć, w jaki sposób należy rozpoznawać i interpretować wszelkie znaki natury. Myślę, że ten cel jest do zrealizowania, pod warunkiem, że każdy czytelnik skupi się na czytaniu i nie będzie...

Ania | 2017-03-22
Przeczytana: 22 marca 2017

Zwierzęta mocy, zwierzęta totemiczne ,są czy ich nie ma? Kwestia wiary,odczuć, wychowania, kultury w jakiej egzystuje nasz duch i ciało. Jeśli wierzycie ,czujecie ,że temat jest wam bliski znajdziecie w tej książce opis wielu zwierząt z którymi można na codzień współpracować.
Dobra pozycja dla szamanów ale również dla laików takich jak ja zgłebiających temat zwierzęcych totemów.

Larysa | 2012-03-02
Przeczytana: 02 marca 2012

Powiem szczerze, że jest to jedna z pierwszych książek które tzw. męczyłam już od miesiąca, a skończyć nie mogłam. Na szczęście nowy miesiąc, nowe książki to z lekkim opóźnieniem przedstawiam wam "Mowę zwierząt" która jest idealnym kompendium wiedzy dla wszystkich miłośników wszelkiego rodzaju zwierząt.

Podzielona na 4 obszerne części, oraz masę rozdziałów książka rozpoczyna się treningiem, który ma na celu odkrycie jakie zwierzę ma na nas specyficzny wpływ i który może być naszym totemem. Odkrywamy jakie zwierzę najlepiej odzwierciedla nasz charakter i z jakim najłatwiej jest nam się identyfikować. Kiedy wszystko staje się jasne, czytelnik przechodzi w dalsze części książki, gdzie autor krok po kroku opisuje jakie wnioski możemy z naszych wyników otrzymać. Ted niejednokrotnie powtarza, że przyroda ma dla człowieka ogromny wpływ, jednak z biegiem czasu jest on zatarty - a wielka szkoda. Przez swoje zachowanie tracimy kontakt z naturą i zwierzętami, od których tak wiele możemy się...

Selene_94 | 2019-01-01
olkacool | 2014-04-09