Czytanie Przez Dotyk. Techniki Wglądu Paranormalnego

Wydawnictwo: Weltbild
How To Do Psychic Readings Through Touch
978-83-7404-940-5
verqi92

Każdy przedmiot - klucze do samochodu, filiżanka... - ma swoją historię, którą może nam opowiedzieć. "Gdyby te ściany mogły mówić..." - wszyscy znamy takie powiedzenia. Bywa, że dotyk pozwala odczytać energię przedmiotów, miejsc i ludzi. Popularny autor Ted Andrews przedstawia w tej książce podstawy psychometryzowania i jego elementarne techniki, opisując prosty system rozwijania zdolności...

Popularny autor Ted Andrews przedstawia w tej książce podstawy psychometryzowania i jego elementarne techniki, opisując prosty system rozwijania zdolności wglądu paranormalnego. Zmysł dotyku dostarcza nam nowego, fascynującego sposobu dostrajania się do świata. Zobaczmy, jak można tą drogą:
- znajdować przedmioty i ludzi,
- wykrywać zakłócenia równowagi zdrowotnej,
- oceniać miejsca i obiekty pod kątem harmonijnych i szkodliwych energii,
- wykorzystywać zdolności paranormalne odpowiedzialnie i zgodnie z zasadami etyki,
- cieszyć się bogatszym i pogłębionym rozumieniem życia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://empik.com