Jak zaplanować idealny śluba Organizacja, budżet i odpowiedzi na trudne pytania

Wydawnictwo: Flashbook.pl
poradniki

Jak zaplanować idealny ślub to pierwszy w Polsce kompletny przewodnik po tajnikach planowania i organizacji ślubu. Książka pomaga przejść przez trudny proces organizacji ślubu i wesela. Pomocna zarówno dla osób, które dopiero myślą o zmianie stanu cywilnego jak i dla tych wszystkich, którzy odmierzają już czas do uroczystości ślubnych szukając rad jak uniknąć kłopotów. Wewnątrz praktyczne rady, wskazówki oraz dziesiątki przykładów: czym może skończyć się brak wyobraźni i jak uniknąć gigantycznych wpadek, jak obliczyć koszty i od czego zacząć organizację ślubu i wesela, na czym warto, a na czym nie warto oszczędzać, jak wyglądają niezbędne formalności, jak wybrnąć z niezręcznych sytuacji rodzinnych i towarzyskich.

silverraven | 2016-03-15
Na półkach: Przeczytane, Poradniki