Naiwniak

Wydawnictwo: , Prószyński i S-ka
Nobody's Fool
Joanna

Pełna inteligentnego humoru i zarazem poruszająca opowieść Richarda Russo relacjonuje niespodziewany uśmiech fortuny, jaki spotyka zabitą deskami mieścinę w północnej części stanu Nowy Jork oraz jednego z jej najbardziej pechowych mieszkańców, Sully'ego, którego życie to pasmo kolejnych, triumfalnie popełnianych błędów. Rozwiedziony z własną żoną, związany z żoną innego mężczyzny, z którą też...

Rozwiedziony z własną żoną, związany z żoną innego mężczyzny, z którą też mu nie całkiem po drodze, uziemiony przez chore kolano i przyjaciół, przy których wrogowie stają się zbędni, Sully musi stawić czoło nowemu wyzwaniu: jego synowi, który od dawna żył własnym życiem z dala od niego, grozi obecnie, że pójdzie w ślady ojca. Ze swoim rubasznym humorem i uważnym spojrzeniem, obejmującym zarówno ludzkie błędy, jak i triumfy, „Naiwniak” stanowi prawdziwy majstersztyk powieściowej narracji.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Naiwniak-p-2785-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Naiwniak-p-2785-.html

Ania | 2016-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2016

Ksiazka nijaka, bez emocji, lektura bardzo sie dluzyla... Na ta historie ilosc stron zdecydowanie za duza...

bartek22 | 2015-07-26

Russo ma wielki dar do opowiadania niebanalnie o zwyczajnym życiu. Po prostu moja ukochana książka. Sequel z 2016 - Everybody's fool - niemal równie dobra.

Asia | 2017-01-08
Andrzej | 2017-01-07