Jak odebrałem dzieci Terlikowskiemu

Seria: Seria Publicystyczna
Wydawnictwo: Krytyka Polityczna
978-83-62467-18-1
Alicja

Walka trwa. Cywilizacja śmierci dostaje zadyszki, dzieci nienarodzone sięgają po broń i prawo do obrony własnej. Gdy odmawiasz swojemu chłopakowi Smoleńska, gdzieś na świecie panda pluje nam w twarz. A w Muzeum Powstania Warszawskiego siedmioletnie blond aniołki deklarują, że chciałyby Niemcom podpalić domy. To nie koszmarny sen paranoika, ale codzienna polska rzeczywistość. Ktoś musi powiedzieć dość. I autor również wolałby, żeby to był ktoś inny.

źródło opisu: www.krytykapolityczna.pl

źródło okładki: rzeczyobrazkowe.pl