Kup teraz - 15 ofert w cenie od 9.73 zł do 22.47 zł

Korporacja Ha!art
poezja antykapitalizm dobry troll
poezja
poezja antykapitalizm dobry troll

Jaś Kapela to poeta, pisarz i publicysta, który swoją działalnością na rzecz zwierząt i środowiska ogrzewa moje serce. Udowadnia, że wciąż są ludzie, którzy nie patrzą tylko pod swoje nogi i którzy mają siłę działać. Tworzy tomiki wierszy i książki (w tym przynajmniej trzy non-profit i jedną dla młodzieży), ktore ogromnie mnie ciekawią, ale póki co przyjemność poznać miałam...

No jaś jest super, to po pierwsze, a po drugie to bardzo się cieszę, że wreszcie komuś wychodzą dowcipaski poetyckie, bo od czasów jajcarza - Zadury, trochę stęchło w tym superserio środowisku literackim

beka ze mnie, ale mi się podobało

nie ukrywam, że jestem w szoku - drażni mnie jaś kapela, a od czasu, gdy wysłuchałam panelu dyskusyjnego z jego udziałem, cierpiałam wręcz na pewną formę alergii. a jednak! wiersz, który wtedy przeczytał nagłos, nadal uważam za klasistowski (tak samo jak bodaj jeden inny), ale poza tym - to jest naprawdę ciekawa rzecz. dobra. aż mi głupio, strollował mnie.

"Jaś Kapela dojrzał, bo i sytuacja na świecie dojrzała. Zamiast śmieszkować, jak przystało na Dobrego Trolla, angażuje się po stronie planety Ziemia przeciwko reptilianom i jednemu procentowi najbogatszych." - komentarz zbyteczny. Czzy ktoś potrafi mi wytłumaczyć dlaczego Krytyka Polityczna nadal promuje tego pajaca? Z góry dziękuję.

• Poezja
  • 2018
  • 2019
  • 2018
  • Przeczytane 2019
  • Koniecznie przeczytać
  • 2017

Dodaj cytat z książki Modlitwy dla opornych