Bosonoga milionerka. Pierścionek zaręczynowy

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Stormbound Surgeon; Outback engagement
8323819475
dona

Marion Lennox - Bosonoga milionerka W Muce leje od tygodnia. Joss, który przybył tu w odwiedziny do ojca, postanawia wracać do Sydney. Gdy jednak dociera do wzburzonej rzeki, na jego oczach zawala się most. Huka zostaje odcięta od świata, a )oss, jako jedyny lekarz w dotkniętej kataklizmem okolicy, ma do dyspozycji tylko kilka szpitalnych łóżek w domu opieki. Domem tym kieruje ekscentryczna...

Marion Lennox - Bosonoga milionerka
W Muce leje od tygodnia. Joss, który przybył tu w odwiedziny do ojca, postanawia wracać do Sydney. Gdy jednak dociera do wzburzonej rzeki, na jego oczach zawala się most. Huka zostaje odcięta od świata, a )oss, jako jedyny lekarz w dotkniętej kataklizmem okolicy, ma do dyspozycji tylko kilka szpitalnych łóżek w domu opieki. Domem tym kieruje ekscentryczna pielęgniarka mieszkająca w miniaturowym.

Meredith Webber - Pierścionek zaręczynowy
Doktor Anna Talbot przybywa do Australii, by poznać realia życia w głębi kontynentu. Tuż po przyjeździe dowiaduje się, że miejscowy weterynarz, Tom Fleming, w poczytnym piśmie kobiecym został opisany jako „atrakcyjny kawaler z prowincji' i od tej pory atakują go kandydatki na żonę. Anna, zaręczona z milionerem, nosi na palcu brylant, toteż Tom za jej zgodą ogłasza, że są parą. Tom odzyskuje spokój, Anna zaś nie sądź' by wiejski weterynarz mógł zagrozić jej związkowi z przystojnym milionerem.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: www.harlequin.pl