Napisz do mnie

Jahnna N. Malcolm Wydawnictwo: Lucky Seria: Listy miłosne literatura dziecięca
literatura dziecięca
Listy miłosne
Lucky

Jakieś 4 lata temu, może nawet więcej - w ramach wakacyjnej nudy - kupiłam sobie książkę z tej serii pt. Chłopak z internetu. Oczywiście wiedziałam, że to nie jest ambitna literatura, ale nie miałam za dużo pieniędzy, ani też czasu, bo zaraz miałam wracać do domu. Więc zdecydowałam się na jakąś cienką książkę, którą lekko się czyta. No i tak, wkręciłam się w tę serię.
Szukałam reszty książek bardzo długo - jednych albo nie było jeszcze, a inne były niedostępne.
Dopiero teraz udało mi się zrealizować moje 4 letnie pragnienia i tym samym jestem już w posiadaniu tej książki, jak i również 3 pozostałych.
Jeśli chodzi zaś o samą książkę - no cóż, historia mnie nie zachwyciła szczególnie. Może to dlatego, że dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, a może po prostu "Chłopak z internetu" był ciekawszą historią? Sama nie wiem.
Ale mimo wszystko jedna opinia o tej serii pozostała bez zmian - książki jak najbardziej nadają się na letnie wyjazdy lub na chwile, gdy człowiek nie wie, co ze sobą zrobić. :)

Jak napisałam już kiedyś napisałam,w tej książce od początku wiadomo o co chodzi.Nie podobało mi się to.Lubie jak akcja rozwija się wraz z każdą przeczytaną kartką.Książka opowiada o typowej miłości, czyli dwóch dziewczynach i jedynym chłopaku.Dziewczyny są oczywiście przyjaciółkami.Książka beznadziejna.

super!
szybko i lekko sie czyta.
bardzo mi sie podoba.
szkoda tylko ze jest tak bardzo cienka.
polecam!

super!
szybko i lekko sie czyta.
bardzo mi sie podoba.
szkoda tylko ze jest tak bardzo cienka.
polecam!

szybko przeczytałam polecam!!!!!!

szybko przeczytałam polecam!!!!!!

Podobała mi się. Polecam dla dziewczynek 12-13lat.

Podobała mi się. Polecam dla dziewczynek 12-13lat.

Super książka na deszczowe dni, wiele śmiesznych wątków. Typowe romansidło dla nastolatków ;D

Nie będę o tej książce nic pisać bo jej jeszcze nie czytałam ale jak skończę na pewno coś napiszę

Lubię tą autorkę. Książka świetna tak jej i inne ; )

Lubię tą autorkę. Książka świetna tak jej i inne ; )

Bardzo fajna książka.
Mimo, że czytałam ją dawno, mogę powiedzieć że warto po nią sięgnąć.

Bardzo fajna książka.
Mimo, że czytałam ją dawno, mogę powiedzieć że warto po nią sięgnąć.

• Młodzieżowe
  • 2008
  • 2011
  • Młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Napisz do mnie