Napisz do mnie

Wydawnictwo: Lucky

Rachel to właśnie TA dziewczyna. Jest śliczna i może mieć każdego chłopaka, jakiego tylko zechce. Ale nie Dylana. Aby zdobyć Dylana, Rachel namawia przyjaciółkę, Hannah, by napisała za nią e-mail. Ten sposób działa. Dylan myśli, że zaczyna coś czuć do Rachel, ale tak naprawdę zakochuje się w Hannah.

Aisog | 2011-07-13
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 13 lipca 2011

super!
szybko i lekko sie czyta.
bardzo mi sie podoba.
szkoda tylko ze jest tak bardzo cienka.
polecam!

Mystery | 2016-12-29
Na półkach: Dla nastolatek, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo fajna książka.
Mimo, że czytałam ją dawno, mogę powiedzieć że warto po nią sięgnąć.

Monika | 2012-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 28 lipca 2012

Lubię tą autorkę. Książka świetna tak jej i inne ; )

Mayka | 2010-10-31

super książka. cienka, ale ciekawa ! ; p

Książkę poleciła mi przyjaciółka i naprawdę mi się spodobała! Polecam wszystkim nastolatkom, które lubią zakręcone, miłosne historie ;)

Maryszka Chod | 2012-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2012

Jakieś 4 lata temu, może nawet więcej - w ramach wakacyjnej nudy - kupiłam sobie książkę z tej serii pt. Chłopak z internetu. Oczywiście wiedziałam, że to nie jest ambitna literatura, ale nie miałam za dużo pieniędzy, ani też czasu, bo zaraz miałam wracać do domu. Więc zdecydowałam się na jakąś cienką książkę, którą lekko się czyta. No i tak, wkręciłam się w tę serię.
Szukałam reszty książek bardzo długo - jednych albo nie było jeszcze, a inne były niedostępne.
Dopiero teraz udało mi się zrealizować moje 4 letnie pragnienia i tym samym jestem już w posiadaniu tej książki, jak i również 3 pozostałych.
Jeśli chodzi zaś o samą książkę - no cóż, historia mnie nie zachwyciła szczególnie. Może to dlatego, że dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, a może po prostu "Chłopak z internetu" był ciekawszą historią? Sama nie wiem.
Ale mimo wszystko jedna opinia o tej serii pozostała bez zmian - książki jak najbardziej nadają się na letnie wyjazdy lub na chwile, gdy człowiek nie wie, co ze sobą...

aNika | 2011-01-08
Przeczytana: 15 września 2010

Kolejna książki z serii "Listy miłosne" albo "Miłosne listy". Bardzo ciekawa, z tej serii najbardziej mi się podobała.
Gorąco polecam!

grzbiecistka | 2012-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2012

Super książka na deszczowe dni, wiele śmiesznych wątków. Typowe romansidło dla nastolatków ;D

karolina13175 | 2011-07-18
Przeczytana: 2008 rok

tak

Utopiec309 | 2012-01-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Nie lubie
Przeczytana: 22 grudnia 2011

Jak napisałam już kiedyś napisałam,w tej książce od początku wiadomo o co chodzi.Nie podobało mi się to.Lubie jak akcja rozwija się wraz z każdą przeczytaną kartką.Książka opowiada o typowej miłości, czyli dwóch dziewczynach i jedynym chłopaku.Dziewczyny są oczywiście przyjaciółkami.Książka beznadziejna.