List w butelce

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Listy miłosne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
LOVE LETTERS: Message in a Bottle
978-83-60177-33-4
powieść angielska
Krysletta

Pewnego dnia Quinn znajduje na plaży butelkę, wyrzuconą przez morze. W butelce odkrywa list napisany ręką dziecka. Okazuje się, że z tego dziecka wyrósł superbogaty i niesamowicie przystojny chłopak, w którym Quinn od jakiegoś czasu się kocha. Quinn i Dash w końcu spotykają się w klubie, w którym ona pracuje w czasie wakacji. Między nimi iskrzy od pierwszego wejrzenia. Czt to...

Pewnego dnia Quinn znajduje na plaży butelkę, wyrzuconą przez morze.
W butelce odkrywa list napisany ręką dziecka. Okazuje się, że z tego dziecka wyrósł superbogaty i niesamowicie przystojny chłopak, w którym Quinn od jakiegoś czasu się kocha. Quinn i Dash w końcu spotykają się w klubie, w którym ona pracuje w czasie wakacji. Między nimi iskrzy od pierwszego wejrzenia. Czt to przeznaczenie?
Niezupełnie. Quinn i Dash żyją w zupełnie różnych światach.
Czy ich wakacyjna miłość nie utonie w morzu, gdy nadciągnie sztorm?

Justyna Antoniewicz | 2015-06-12
Przeczytana: 2015 rok

Historia zaczyna się od momentu gdy pewnego dnia butelka zostaje wyrzucona z ręką dziecka zostaje odnaleziona przez Quinna.
Jest to chłopiec, którym zakochana jest Quinn ma na imię Dash ona poznaje go w barze gdzie pracuje podczas wakacji.
Zachwyciła mnie ta książka przecudna wręcz piękna ujmująca za serce wzruszyłam się przy niej gdy czytałam i polecam bo warto ją przeczytać!!!

fictioninme | 2014-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2014

Książka, którą można pochłonąc w jeden wieczór. Lekka, przyjemna momentami zabawna. Dla ludzi, którzy lubią takie krótkie romantyczne opowiastki -polecam :)

Nika | 2015-01-05

Jeden z moich znajomych zawsze jak mnie widzi pyta czy dalej nastawiam sobie budzik zawczasu, żeby poczytać. On nie, ale ja pamiętam czasy kiedy wolałabym wypić kwas niż przeczytać książkę. Nie tykałam zwłaszcza lektur.
A ta, jakimś cudem, tak mnie zmieniła, że z dziewczyny broniącej się rękami i nogami przed czytaniem zmieniłam się w tą od budzika.
Z całą pewnością nie jest to tytuł wybitny! Ale dla dziewczynki z piątek (czy tam której) klasy podstawówki wystarczająco dobry. Zaczęłam z nią wspaniałą przygodę na lata i za samo to jest dla mnie najlepszą książką na świecie.
Z całą pewnością na wyrost, ale daję 10/10!

Elena | 2010-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2010

Ciekawie przedstawione zostały postacie tej książki... Qinn nieodparta marzycielka... Dash samotnik poszukujący bratniej duszy... Wciągająca :)

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: listopad 2010

Fajna, miła i przyjemna :) Taka młodzierzowa

aNika | 2011-01-08
Przeczytana: 30 września 2010

Niesamowita historia miłości, a wielką rolę w niej odgrywa przeznaczenie. Wszystkim, którzy wciąż w nie wierzą - serdecznie polecam.

Daria1234 | 2016-12-29
Na półkach: Dla nastolatek, Przeczytane
Przeczytana: 2012 rok

Wywołuje pozytywne emocje, wciąga i zaskakuje.

P O L E C A M !!

milk3shaake | 2012-06-22

Bardzo dobra na wakacje;)

karolina13175 | 2011-07-18
Przeczytana: 2008 rok

tak

Nataxdd | 2013-06-22
Przeczytana: 01 maja 2013

Książka jest bardzo ciekawa. Spodobała mi się i to bardzo. Polecam ją nastolatkom ;D