Ostatni dzwonek

Listy miłosne
Lucky
2007-01-01
2007-01-01

Książka Jahny N. Malcolm pt. "Ostatni dzwonek" opowiada o pewnej dziewczynie o imieniu Jade, która od podstawówki potajemnie podkochuje się w Zephyrze Strausie jednak on nie zwraca na nią uwagi, więc Jade postanawia mu to wyznać pisze do niego list miłosny. Jednak Zephyr go nie dostaje list omyłkowo trafia do Adama Lockharta co za katastrofa Jade umawia się z Adamem jednak nie ma odwagi mu powiedzieć, że list tak naprawdę nie był do niego. Dziewczyna przeżywa w jego towarzystwie różne ciekawe przygody, niezapomniane chwile a także poznaje jego wspaniałą historię, przyjaciół i zainteresowania.
Jakiego wybory dokona Jade? Adam czy Zephyr?
Przeczytajcie a się dowiecie. Polecam.

Historia Jade, która zawsze podkochiwała się w Zephyrze chodzą do tego samego liceum, a wreszcie zaczynają się dla nich wakacje ich klasa opuści szkołę.
O prawdziwej, nastoletniej miłości, zakochaniu,,ciepła..miła książka, można oderwać się od szarej rzeczywistości i trosk.
Przyjemna książka, fajnie się mi czytało.

Przyjemna książka, fajnie się mi czytało.

Książka ze szkolnych latek, koniec podstawówki.
Po prostu chwyciłam ją z nudów, na chybił trafił z półki,
wzięłam do domu, zaczęłam czytać i...
ZAKOCHAŁAM SIĘ.
Powieść czytałam potem jeszcze raz. Prosta, cudowna historia o nastoletniej miłości, rozterkach i szkolnych problemach. Niezwykle swojska i ciepła.
BARDZO POLECAM!

Książka ze szkolnych latek, koniec podstawówki.
Po prostu chwyciłam ją z nudów, na chybił trafił z półki,
wzięłam do domu, zaczęłam czytać i...
ZAKOCHAŁAM SIĘ.
BARDZO POLECAM!

Wiem, wiem, plastikowe przez duże P, ale każda z nas musi się przyznać, że czasem romansidlo, ciepły kocyk plus westchnienia acha, ech, "jakie słodkie" poprawia humor :)
Romans czy nie romans czytałam z zapartem tchem i czekałam na koniec. Wiedziałam, że będzie happy end i buzi-buzi, ale nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności, żeby na końcu nie westchnąć i stwierdzić jaki ten ... słodki. :D Nie zdradzam imienia, bo w końcu do ostatniej strony niewiadomo, którego bohatera wybierze Jade :D czy będzie to ekstrawagancki Adam czy może szalony muzyk Zaphyr.
Przyjaciólki, chłopcy, zabawa, realizowanie marzeń i romantyczne sceny, bo w końcu wyznanie : " Śnieżka kocha Mędrka" porusza nawet najbardziej zatwardziale serce silnych kobiet, do który bądź co bądź staram się należeć.

Jade wraz z przyjaciółką rozpoczyna ostatni rok nauki w liceum. Dziewczyna postanawia wykorzystać ten czas i rozkochać w sobie Zephyr'a- członka kapeli rockowej. W tym celu pisze do niego liścik miłosny i wrzuca do jego szafki szkolnej. Jednak zachodzi pomyłka! Ta szafka już nie należy do Zephyr'a tylko do przystojnego dziwaka- Adama. Jade chce wytłumaczyć Adamowi niekorzystną dla siebie sytuację, ale nie robi tego. Adam przekonany o miłości Jade, pokazuje jej swój- z jednej strony dziwny, a z drugiej wspaniały- świat. Gdy dziewczyna zaczyna naprawdę dobrze się czuć w towarzystwie Adama, okazuje się, że jej najlepsza przyjaciółka wyjawiła całą prawdę chłopakowi. Kogo wybierze Jade? Czy Adam jej wybaczy? A może licealna miłość zwycięży?
To jest pozycja wręcz idealna na wakacje. Nie ma w niej żadnych głębokich przemyśleń, refleksji. Po prostu ma dać czytelnikowi przyjemność z czytania. Jest krótka i napisana prostym, zrozumiałym językiem. Jeśli chcecie odpocząć przy jakieś książce, to wybierzcie ją!

Wspaniała książka na wakacje;)

Wspaniała książka na wakacje;)

Lekka i przyjemna książka ;)

Lekka i przyjemna książka ;)

Książka jest fajna ale nie trzymała mnie w napięciu tak jak "List w butelce" czy "Chłopak z internetu" ale przeczytać ją można ;p

"Jeżeli coś jest łatwe. To zanaczy, że nie warto tego robić."

"Jeżeli coś jest łatwe. To zanaczy, że nie warto tego robić."

Pozytywnie mnie zaskoczyła!

Zakręcona historia :))