List w butelce

2008-01-01
2008-01-01
Lidia Rafa
powieść angielska

Wywołuje pozytywne emocje, wciąga i zaskakuje.

P O L E C A M !!

Wywołuje pozytywne emocje, wciąga i zaskakuje.

P O L E C A M !!

Historia zaczyna się od momentu gdy pewnego dnia butelka zostaje wyrzucona z ręką dziecka zostaje odnaleziona przez Quinna.
Jest to chłopiec, którym zakochana jest Quinn ma na imię Dash ona poznaje go w barze gdzie pracuje podczas wakacji.
Zachwyciła mnie ta książka przecudna wręcz piękna ujmująca za serce wzruszyłam się przy niej gdy czytałam i polecam bo warto ją przeczytać!!!

Jeden z moich znajomych zawsze jak mnie widzi pyta czy dalej nastawiam sobie budzik zawczasu, żeby poczytać. On nie, ale ja pamiętam czasy kiedy wolałabym wypić kwas niż przeczytać książkę. Nie tykałam zwłaszcza lektur.
A ta, jakimś cudem, tak mnie zmieniła, że z dziewczyny broniącej się rękami i nogami przed czytaniem zmieniłam się w tą od budzika.
Z całą pewnością nie jest to tytuł wybitny! Ale dla dziewczynki z piątek (czy tam której) klasy podstawówki wystarczająco dobry. Zaczęłam z nią wspaniałą przygodę na lata i za samo to jest dla mnie najlepszą książką na świecie.
Z całą pewnością na wyrost, ale daję 10/10!

Z całą pewnością nie...

Książka, którą można pochłonąc w jeden wieczór. Lekka, przyjemna momentami zabawna. Dla ludzi, którzy lubią takie krótkie romantyczne opowiastki -polecam :)

Książka jest bardzo ciekawa. Spodobała mi się i to bardzo. Polecam ją nastolatkom ;D

Cudowna historia o miłości i przeznaczeniu. Z miłą chęcią ją przeczytałam i możliwe, że jeszcze kiedyś do niej wrócę. Idealna na letnie wieczory. Lekka, przyjemna, godna polecenia.

Bardzo dobra na wakacje;)

Bardzo dobra na wakacje;)

No cóż... z całej serii - niestety ta część była najsłabsza. Może dlatego, że nie czułam więzi między mną a bohaterką? Może dlatego, że ukochany jej nie był za grosz w moim typie? A może po prostu cała książka była zbyt infantylna. Nie mam pojęcia, ale przeczytałam ją z mlaskiem na ustach i wiem, że raczej do niej nie wrócę.
Wolałam zdecydowanie poświęcić czas innym czynnościom niż tej książce.
Nie wiem dokładnie czym to było spowodowane. Może ogólnie wszystkim, całokształtem?
Jedyny jej plus, to pomysł samej historii. Aż sama nabrałam ochoty, by napisać list, włożyć go do butelki i rzucić w morze ;).

Wolałam zdecydowanie poświęcić czas innym...

Krótkie, lekkie i przyjemne ;p

• 2008r.
  • Biblioteka
  • Nie.
  • Literatura młodzieżowa/dziecięca

Dodaj cytat z książki List w butelce