Wszystko będzie dobrze

Tłumaczenie: Wojciech Kallas
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
978-83-7470-155-6
Liwia

Lyall już wie, że jego przybrani rodzice nie chcą go dłużej wychowywać... Ale z drugiej strony, czy można im się dziwić, skoro jest takim nerwowym nastolatkiem? Jay chciałby być taki, jak inni chłopcy z jego klasy. Jednak chyba nie bez przyczyny koledzy nazywają go karzełkiem, a dziewczyny raczej nie zainteresują się kimś, kto sięga im do ramienia. I do tego ma jeszcze tyle kłopotów z babcią, której dokucza demencja... Fiona sądzi, że spotkała wreszcie kogoś, kto naprawdę ją kocha. Nawet jeśli jest to chłopak sporo od niej starszy. I byłaby naprawdę szczęśliwa, gdyby w domu jeszcze wszystko się układało. Bo na razie ojciec ugania się za sporo młodszymi kobietami, a mama musi udawać przed wścibskimi dziennikarzami, że nic się nie stało. Każde z tej trójki nastolatków sądzi, że już gorzej w ich życiu być nie może. A jednak..

Joanna JJ | 2014-05-17
Przeczytana: 16 maja 2014

Książka z serii "Nasze ważne sprawy". Jest to opowieść o trzech nastolatkach,którzy mają problemy w domu i w szkole. Dość poważne, ale nie do rozwiązania- jak się okazuje na końcu tej książki. Pokazuje ona, że czasami należy zaufać dorosłym, żeby normalnie funkcjonować w życiu. Polecam, dobra lektura dla każdego.

qwer17 | 2012-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2012

Książka opowiada o poważnych problemach nastolatków. Daje do zrozumienia , że nawet z najcięższej sytuacji jest jakieś wyjście i w końcu się to wszystko jakoś układa. Książka bardzo dobra, ale tak bardzo nie zapiera tchu w piersiach jak dla mnie.

Lottia | 2010-12-05

Książka, która pokazuje, że przecież jutro też jest dzień, i choć problemy nie zniknął ot, tak, powoli zaczną tracić na sile.
W myśl znanego stwierdzenia, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.

Liwia | 2010-05-26
Na półkach: Ulubione. !, Przeczytane

Świetna książka. Gdy zaczęłam ją czytać nie mogłam się od niej oderwać. Bardzo wciągająca. Polecam ;d

| 2012-11-03
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka

Po książkę sięgnęłam przypadkiem.
Ot, weszłam do biblioteki i stanęłam przed regałem. Rzucił mi się w oczy tytuł "Wszystko będzie dobrze". Jako tako, że przeżywałam dość trudny okres w swoim życiu to wzruszyłam ramionami i wypożyczyłam ją.
Pierwszą jej zaletą jest to, że szybko się ją czyta - nie czuć upływu czasu.
Fabuła może i nie jest niewiadomo jak nieprzewidywalna czy zaskakująca, ale mimo ciężkich przeżyć bohaterów sprawia, że wytwarza się mimo wszystko pozytywny nastrój (Przynajmniej takie miałam odczucia).
Co prawda, książka nie rozwiązała za mnie moich problemów, ale ukazała, że prędzej czy później się skończą. Nic nie trwa wiecznie, po burzy wychodzi słońce.

koniaralisa13 | 2015-03-20
Przeczytana: 20 marca 2015

Przepiękna, bardzo wzruszająca powieść!!!!! :)<3 Polecam!!!!!! :)

klaudia | 2014-01-29

Podobała mi się :)
Inna od wszystkich, które czytałam ;D
To, że autorka odrywała nas z każdym akapitem do innej postaci bardzo mi się podobało :)
POLECAM : )

kioyko | 2013-12-17

czytalam te ksiazke dosc dawno ale nadal gleboko tkwi w mojej pamieci. sklania do refleksji, godna uwagi i przeczytania bardzo polecam :)

Vicky | 2012-11-05

Powiem tyle, że ujedzie w tłoku...

Krystyna | 2016-10-31