Monika 
Miłośniczka fantasy, kina, kotów i pepsi.
20 lat, kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 15 książek i 116 cytatów, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-08 14:32:52
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Fantastyka
Autor:
Cykl: Raven (tom 1) | Seria: Young
 
2018-11-30 15:45:54
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Cykl: Elements. Żywioły. (tom 4)
 
2018-11-24 21:58:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Kryminał/Thriller
Autor:

Świetna okładka, interesujący tytuł, na Internecie jest praktycznie wszędzie. Dlatego gdy zobaczyłam ją w bibliotece to nie zawahałam się by ją wypożyczyć. Fabuła książki jest podzielona na rok 1986 i 2016, opowiedziana z perspektywy Eddiego. Od razu można powiedzieć, że nie jest to zwykły kryminał gdzie na początku jest jakieś morderstwo a następnie szukamy sprawcy. Tutaj mamy pokazany ciąg... Świetna okładka, interesujący tytuł, na Internecie jest praktycznie wszędzie. Dlatego gdy zobaczyłam ją w bibliotece to nie zawahałam się by ją wypożyczyć. Fabuła książki jest podzielona na rok 1986 i 2016, opowiedziana z perspektywy Eddiego. Od razu można powiedzieć, że nie jest to zwykły kryminał gdzie na początku jest jakieś morderstwo a następnie szukamy sprawcy. Tutaj mamy pokazany ciąg zdarzeń, który wywołuje kolejne nieszczęścia przez głupotę i nieświadomość dorosłych i dzieci. Ciężko by powiedzieć czy polubiłam jakąś postać, gdyż momentami nawet główny bohater delikatnie mnie przerażał, szczególnie na sam koniec. Muszę za to przyznać, że książka jest świetne napisane, odczuwa się ten dreszczyk grozy i całkiem sprawnie się ją czyta. Serdecznie polecam. Tutaj nic nie wydaje się takie oczywiste.

pokaż więcej

 
2018-11-22 15:38:18
Ma nowego znajomego: magia_stron
 
2018-11-03 12:49:11
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Lubię bardzo
Cykl: Elements. Żywioły. (tom 2)

Od jakiegoś czasu mam ogromną ochotę na czytanie romansów, babskich książek. "Ogień, który ich spala" zauważyłam już jakiś czas temu. Najpierw moją uwagę przykuł tajemniczy tytuł i hipnotyzująca okładka. Opis nie wyjawił zbyt wiele. Gdy ostatnio zobaczyłam ją w bibliotece to nie zawahałam się ani chwili. Powieść Brittainy C. Cherry opowiada o dwójce zakochanych w sobie przyjaciół, którzy... Od jakiegoś czasu mam ogromną ochotę na czytanie romansów, babskich książek. "Ogień, który ich spala" zauważyłam już jakiś czas temu. Najpierw moją uwagę przykuł tajemniczy tytuł i hipnotyzująca okładka. Opis nie wyjawił zbyt wiele. Gdy ostatnio zobaczyłam ją w bibliotece to nie zawahałam się ani chwili. Powieść Brittainy C. Cherry opowiada o dwójce zakochanych w sobie przyjaciół, którzy napotykają na swojej drodze wiele przeszkód. Brak kochających rodziców, narkotyki, różnice społeczne, przemoc. Jednak walczą z tym, bo mają dla kogo żyć. Logana i Alyssę polubiłam od razu. Zabawni, sympatyczni, od początku było widać jakim uczuciem siebie darzą. Najbardziej chyba lubiłam ich słodko-gorzkie rozmowy. Cała książka jest w sumie taka słodko-gorzka, cudowne momenty przeplatają się z tymi strasznymi i smutnymi. Kibicowałam tej parze cały czas, chociaż muszę przyznać że czasami ich zachowanie było niedorzeczne i irytujące. Ale może dlatego ta książka ma w sobie taki urok. Bardzo podoba mi się też styl pisania pani Cherry. Książkę pochłonęłam w jeden dzień. Jestem pewna, że niedługo przeczytam co jest autorstwa Brittainy C. Cherry.

pokaż więcej

 
2018-10-27 10:51:18
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Fantastyka
Autor:
Cykl: Strąceni (tom 2)

Kontynuacja książki "Strąceni". W drugiej części mocno się pokomplikowało, Theia ma w sobie krew demona i zaczyna inaczej się zachowywać. Na dodatek jej ojciec zaczyna spotykać się z Marą. Problemów przybywa. Czy uda im się powrócić do normalności? Szczerze mówiąc myślałam, że zakończenie będzie szczęśliwe i cukierkowate, ale autorka trochę namieszała. Gdyby kiedyś miała pojawić się trzecia... Kontynuacja książki "Strąceni". W drugiej części mocno się pokomplikowało, Theia ma w sobie krew demona i zaczyna inaczej się zachowywać. Na dodatek jej ojciec zaczyna spotykać się z Marą. Problemów przybywa. Czy uda im się powrócić do normalności? Szczerze mówiąc myślałam, że zakończenie będzie szczęśliwe i cukierkowate, ale autorka trochę namieszała. Gdyby kiedyś miała pojawić się trzecia część i przedstawić życie Thei w Podziemiach to chętnie bym ją przeczytała. Chociaż druga część jest moim zdaniem na słabszym poziomie.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
704 307 1826
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (85)

Ulubieni autorzy (13)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (221)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd