Piętnastolatka.Francuski przyjaciel

Wydawnictwo: Lucky
przyjaźń, paczka, miłość

Największą atrakcją dla nastolatków z małego miasteczka jest przyjazd kolegi z Paryża. Jego pojawienie się powoduje jednak sporo zamieszania w monotonnej codzienności młodych ludzi, a szczególnie w życiu Lenki.

Grabska1995 | 2014-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Bardzo mi się spodobała choć ma małe literki, myślałam, że będzie się czytać długo i żmudnie. Ale pomyliłam się bardzo mnie zaciekawiła. Grupa 5 -ciu przyjaciół ich problemy, miłostki i wycieczka i różne tajemnice. Lubie takie książki, choć mam 18 lat chętnie czytam o miłości i o problemach młodzieżowych.
Polecam by przeczytać, a co najważniejsze nie wiedziałam, że są tego 3 części szkoda, że nie ma ich w mojej bibliotece :( Mam nadzieję, że nie są nudniejsze od tej, bo świetnie się zapewniają. Zazwyczaj pierwsza jest najlepsza a reszta to nie wypał chciałabym by był to strzał w 10, bo nigdy nie słyszałam o tej pisarce ;)

Linka | 2011-08-04
Przeczytana: 03 sierpnia 2011

Zaczęłam czytać ją we wtorek...Ani się obejrzałam przeczytałam połowę! Mało które książki tak mnie wciągnęły jak ta.Takiej lekkiej i zarazem zabawnej ksiązki jeszcze nigdy nie czytałam!!! Była napisana w taki prosty sposób,bez zbednych słów.Polecam Gorąco!!!

BlackBerry | 2010-11-25
Na półkach: (2010), Przeczytane
Przeczytana: 25 listopada 2010

Miło się czytało i bardzo szybko. Tak krótkiej książki już dawno nie czytałam. Jest zabawna i można się pośmiać. Jeśli chodzi o treść. Napisana lekko i prosto. Taka fajna lektura na jeden wieczór. ;)

Karolina | 2010-10-12
Przeczytana: 12 października 2010

Jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałam. Zabawna, poruszająca... Ma tylko jedną wadę. Stanowczo za krótka:)

Aisog | 2010-12-10
Przeczytana: 16 października 2010

Bardzo podobała mi się ta opowieść ;-)
Zabawna i lekka.

Alicja | 2011-05-05