Piętnastolatka.Francuski przyjaciel

Lucky
2007-01-01
2007-01-01
przyjaźń paczka miłość

Bardzo mi się spodobała choć ma małe literki, myślałam, że będzie się czytać długo i żmudnie. Ale pomyliłam się bardzo mnie zaciekawiła. Grupa 5 -ciu przyjaciół ich problemy, miłostki i wycieczka i różne tajemnice. Lubie takie książki, choć mam 18 lat chętnie czytam o miłości i o problemach młodzieżowych.
Polecam by przeczytać, a co najważniejsze nie wiedziałam, że są tego 3 części szkoda, że nie ma ich w mojej bibliotece :( Mam nadzieję, że nie są nudniejsze od tej, bo świetnie się zapewniają. Zazwyczaj pierwsza jest najlepsza a reszta to nie wypał chciałabym by był to strzał w 10, bo nigdy nie słyszałam o tej pisarce ;)

Polecam by przeczytać, a co najważniejsze nie wiedziałam, że są tego...

Zaczęłam czytać ją we wtorek...Ani się obejrzałam przeczytałam połowę! Mało które książki tak mnie wciągnęły jak ta.Takiej lekkiej i zarazem zabawnej ksiązki jeszcze nigdy nie czytałam!!! Była napisana w taki prosty sposób,bez zbednych słów.Polecam Gorąco!!!

Bardzo podobała mi się ta opowieść ;-)
Zabawna i lekka.

Bardzo podobała mi się ta opowieść ;-)
Zabawna i lekka.

Jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałam. Zabawna, poruszająca... Ma tylko jedną wadę. Stanowczo za krótka:)

Miło się czytało i bardzo szybko. Tak krótkiej książki już dawno nie czytałam. Jest zabawna i można się pośmiać. Jeśli chodzi o treść. Napisana lekko i prosto. Taka fajna lektura na jeden wieczór. ;)

Książka The Best'

Książka The Best'

• 2009r.
  • 2010
  • Książki z dzieciństwa
  • Dzieciństwo
  • Polska

Dodaj cytat z książki Piętnastolatka.Francuski przyjaciel