Chłopak z internetu

Wydawnictwo: Lucky
836017718X

Madison i Jeremy startują w wyborach na przewodniczącego szkoły. Od pierwszej klasy liceum, kiedy Jeremy zrobił Madison bardzo brzydki kawał, odczuwają wobec siebie wrogość.

Klaudia | 2012-05-01
Przeczytana: 30 kwietnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Z jednej strony wątek, który był wykorzystany już w wielu książkach - jakaś dziewczyna pisze anonimowo z kimś z internetu, zakochuje się w nim, a potem okazuje się że to jej największy wróg. Z drugiej strony - autorka fabułą i całą akcja stwarza taką aurę,atmosferę? - nie wiem jak to nazwać :) - że gdy się czyta to z każdą przeczytaną stroną książka ta coraz bardziej pozytywnie nastraja. Bardzo polecam, szczególnie w jesienne wieczory, albo i w letnie popołudnia kiedy to większość z nas wyleguje się na słońcu. ;)

Lenalee | 2010-01-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Świetna książka. Bardzo miło się czyta.

Maryszka Chod | 2010-12-07
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Lekka i przyjemna :) Doskonała na letnie dni pozbawione słońca i wypełnione pytaniem "co mam teraz robić?".
W każdym razie ja właśnie kupiłam ją w takim oto momencie. Byłam sama w nieznanym mi miejscu. Pogoda pochmurna, choć środek lata. Jedyna atrakcja miasta to Centrum Handlowe, które i tak było dość ubogie (wiecie, jestem Warszawianką i mam inne wyobrażenia o Centrach Handlowych ;) ). Doprawdy nie wiedziałam co ze sobą zrobić, jak zapełnić czas, bo nawet spacery były wykluczone (trafiłam na okropną pogodę). Dlatego pewnego dnia będąc w owym Centrum Handlowym - wstąpiłam do małej księgarni i zaczęłam oglądać książki z interesujących mnie działów. Między innymi trafiłam na tę książkę. Lekka i przyjemna i choć nie można jej zaliczyć do tych wybitnych, to jednak uratowała moje nudne dni spędzone w tym małym mieście.
Planowałam zakupić również inne książki owej autorki, ale nigdzie znaleźć ich nie mogłam. W końcu po kilku latach przerwy w poszukiwaniach, zajrzałam do "google" i...

Elena | 2010-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2010

Nie da się opisać... To trzeba przeczytać!
Dużo może nauczyć i nie tylko nastolatków!

Kinga | 2014-06-30
Przeczytana: 2014 rok
BlackBerry | 2010-11-06
Przeczytana: luty 2008

Czytałam 3 książki tej autorki. Tak jak pozostałe tak i tą da się przeczytać w 3 godziny, bo jest ona bardzo cieniutka.
Treść tej książki również nie jest powalająca, ponieważ nie ma w niej nic specjalnego. Jest to po prostu najzwyklejsza książka dla młodzieży, która nie odznacza się niczym szczególnym.

Jest to książka napisana dla osób, które coś zwykłego. Praktycznie od samego początku czytelnik dobrze zna zakończenie. Więc praktycznie po co ją czytać?
Myślę, że tylko po to aby się nie nudzić.

Jowita | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Nie jest jakąś rewelacją, ale bardzo przyjemnie się ją czyta.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: październik 2010

Książka bardzo cienka i czuje z tego powodu niedosyt :) ale bardzo fajna i sympatyczna :) Naprawde warta poświęcenia czasu, bo dużo nie zabiera :)

Bakteryjaa | 2010-12-10
Przeczytana: październik 2010

Moja ulubiona książka! Ciekawa fabuła i wątki. Madison przypomina mnie, może dlatego tak mi się spodobała? :)

Mystery | 2016-12-29
Na półkach: Dla nastolatek, Przeczytane
Przeczytana: 2013 rok

Autorka jak zwykle nie zawodzi.

Miłość zwycięża ;))