Chłopak z internetu

Lucky
2006-01-01
2006-01-01
836017718X

Uwielbiam wątek wymiany listów/ e-maili/ wiadomości między głównymi bohaterami. Szukam go zawzięcie, często nawet nieświadomie. Możecie sobie zatem wyobrazić ogrom mojego szczęścia, gdy w końcu trafiłam na autorkę, która buduje na nim niemal wszystkie swoje historie? Niestety owo szczęście nie trwało zbyt długo. Mniej więcej do czasu sięgnięcia po tę książkę.

To dobra książka. Niestety tylko dla czytelników 13+. Infantylna, nieprzemyślana i całkowicie bezsensowna… Autorka zamiast na warstwie psychologicznej, skupia się na ubraniach bohaterów i tym, że np mają usta muśnięte błyszczykiem…
Nie dotarłam nawet do połowy. Nie dałam rady. Zresztą po co, skoro już w 2 liście nasi bohaterowie planują wspólną przyszłość i deklarują sobie dozgonną miłość? Nie polecam.

To dobra...

Książka opowiada o życiu dziewczyny, które jest bardzo interesujące. Nie zawsze dużo się dzieje, ale ja tą książkę pochłonęła. Byłam bardzo ciekawa co będzie dalej. Powiem szcszczerze domyślałam się co będzie na końcu, ale i tak chciałam czytać ją dalej. Polecam książkę nie jest długa a za to może czegoś nauczyć.

Przewidywalna, lekko ckliwa, ale i przyjemna powieść młodzieżowa, idealna do odstresowania się i psychicznego rozluźnienia. Bohaterowie zdawali mi się ciut zdziecinniali jak na swój wiek, jednak przyznam, że przeczytałam ją w 2 godziny, nie mogąc odłożyć. Ma w sobie jakiś dziwny urok, przenoszący czytelnika w inny, choć pozornie ten sam świat.

Niby cała fabuła opiera się na powtarzającym się już motywie anonimowego pisania z wrogiem i zakochiwanie się, ale jest w tej książce coś co ją wyróżniło. Nie jest to tylko któraś z kolei opowieść na ten sam temat. Poza tym, uwielbiam, gdy wszystkie informacje, które zdawałam się mieć na temat bohaterów i wydarzeń, okazują się zwykłą pomyłką :)
Na prawdę fajna, miła, pozytywna książka. Polecam nieszczęśliwe zakochanym, mi osobiście pomogła ;)

Na prawdę fajna, miła,...

Madison i Jeremy stertują w wyborach na przewodniczącego szkoły. Od pierwszej klasy liceum, kiedy Jeremy zrobił Madison bardzo brzydki kawał, odczuwają wobec siebie wrogość. W ramach szkolnego programu, Madison zostaje przydzielony anonimowy partner, z którym może wymieniać e-maile. Madison i jej tajemniczy partner zakochują się w sobie i ujawniają. Książka jest moim zdaniem kapitalna. Rozbudowana akcja, moment gdy odkrywają kim są ich partnerzy jest wprost cudowny. Od początku dla czytelnika jak i dla bohaterki nie wiadome jest kto jest tym partnerem, dlatego gdy przeczytałam kto nim jest byłam w szoku. Jeremy był ostatnią osobą, którą bym umieściła pod nickiem "blue".

Książka mi się bardzo bardzo ale to bardzo spodobała ;) Trzymała mnie do końca w napięciu tak samo jak książka "List w butelce" Jest rewelacyjna i godna przeczytania

Hm... Uśmiałam się. Podobała mi się książka. Lekka, przyjemna. Coś podobnego do "Napisz do mnie" i "Wróć do mnie" D. Glattauera.

trochę za krótka ale i tak fajna ;)

trochę za krótka ale i tak fajna ;)

Ciekawa, zabawna książka, lekka, przyjemna, po prostu warta przeczytania :)

Ciekawa, zabawna książka, lekka, przyjemna, po prostu warta przeczytania :)

Autorka jak zwykle nie zawodzi.

Miłość zwycięża ;))

Autorka jak zwykle nie zawodzi.

Miłość zwycięża ;))

• 2011
  • Młodzieżowe
  • 52 - 2018

Dodaj cytat z książki Chłopak z internetu