Opowieść Rainy. Różowe Anioły

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Wydawnictwo: Lucky

Przyjaciółki uznały pracę w szpitalu za tak satysfakcjonującą, żepostanowiły pomagać tam przez cały ostatni rok w szkole. Raina nie może się doczekać, kiedy zacznie spędzać więcej czasu ze swoim chłopakiem, Hunterem. Kathleen nadal widuje się z Carsonem, ale uczą się w różnych szkołach, więc obawia się, że ich związek nie przetrwa rozstania. Holly wciąż czeka, aż jej rodzice nagną swe surowe zasady na tyle, by pozwolić jej chodzić na randki. Wszystko idzie świetnie do chwili, w której pojawia się dawny chłopak Rainy Tony i grozi, że zniszczy to, co jest dla niej najważniejsze....

koniaralisa13 | 2015-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2015

Przepiękna i ogromnie wzruszająca powieść!!!!!!!!!!!:)Gorąco polecam całą serię " Różowe Anioły"!!!!!!!!<3 Naprawdę warto przeczytać:D Można się bardzo wiele nauczyć ze wszystkich powieści Lurlene McDaniel :) Bardzo pouczające powieści o życiu.:D

Maryszka Chod | 2014-08-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Uwielbiam serię tych... opowiadań, bo jednak nie nazwałabym ich książkami ;). Były to jedna z tych "książek", które kupiłam sobie podczas wakacji, w obcym mieście, żeby czytać i mieć co robić podczas deszczowych dni. Sprawdziła się w tej roli świetnie! Lekka i przyjemna, w sam raz na deszczowy urlop.

Kasia | 2012-07-16
Przeczytana: 2011 rok

Niestety nie udało mi się przeczytać innych części , bo nie ma ich w bibliotece, ale szczerze polecam wszystkie książki tej autorki.

Karolka | 2011-08-22

Autorka z niezwykła prostota pokazuje świat ciężko chorych dzieci i dorosłych. i za to należą jej się brawa!

veronikas | 2011-12-11

bardzo fajna książka