Pamiętny dzień

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Seria: Kto na ławce wyciął serce...
Wydawnictwo: Ex Libris
Day I met him
8389351900
MadziaT

Lilly, korzystając z samochodu ojca, doprowadza do wypadku. Z pomocą spieszy jej nieznajomy. Choć od pierwszej chwili czują do siebie niechęć, okazuje się, że potrzebują się nawzajem. On naprawi jej samochód, ona będzie udawała jego dziewczynę podczas rodzinnej uroczystości.
Czy będzie to tylko gra?

Kaja_R | 2017-06-30
Na półkach: Przeczytane, O miłośći

Książka może nie jest wybitna, ale mi bardzo się spodobała. Fajnie jest od czasu do czasu przeczytać mało wymagającą książkę.Inne książki z tej serii również mi się spodobały. Ciekawe jest jednak to, że czytałam tę książkę stosunkowo dawno, a dalej dobrze pamiętam co się w niej zdarzyło. Podsumowując miła książka do poczytania, taka na jeden wieczór.

Andżelika | 2013-07-16
Przeczytana: 15 lipca 2013

Bardzo fajna książka, oparta na rzeczywistości ;D

książek: 1934
Kyou | 2013-02-08
Przeczytana: 07 lutego 2013

Powrót do starych książek, które czytało się za młodszego młodu? Błąd, błąd, błąd! Lepiej zachować emocje po czytaniu raz, zamiast psuć sobie opinie później...

Historia banalna, to prawda. Bohaterka czasami zaczynała mnie irytować, ale mimo wszystko jest to jedna z moich ulubionych książek jeśli chodzi o tą serię.