Cobra

Tłumaczenie: Marek Rudowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Strike of the Cobra
literatura amerykańska
masaii

W czasie tajnej misji wahadłowca "Atlantis" generał Duke James wraz z załogą mają za zadanie zdjęcie z orbity uszkodzonego wojskowego satelity rosyjskiego. Rosjanie ukrywają jednak fakt, że na jego pokładzie znajdują się pociski atomowe. Podczas powrotu w atmosferę dochodzi do awarii i "Atlantis" musi lądować w opuszczonej bazie na pograniczu Libii i Czadu. Generał James nie wie, że już od kilku miesięcy ukrywają się tam członkowie fanatycznej organizacji terrorystycznej.

źródło opisu: Wydawnictwo Adamski i Bieliński, 1997

źródło okładki: http://www.vivarium.com.pl/