Zgłosuj na książki roku 2017

Nocny łowca

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Nightstalker
83-85593-66-7

Podczas rutynowego lotu nad Sachalinem zostaje zestrzelony amerykański samolot RF-117C. Podczas analizy incydentu okazuje się, że Rosjanie dysponują superradarem nowej generacji, który jest w stanie wykryć amerykańskie samoloty stealth. Równowaga sił pomiędzy mocarstwami staje pod znakiem zapytania... Ostatnią nadzieją USA pozostaje zniszczenie tajnego ośrodka badawczego w Ramieńskoje pod Moskwą. W przestrzeń powietrzną Federacji Rosyjskiej,
w ramach operacji NOCNY ŁOWCA wysłany zostaje B-2 prototypowy bombowiec niewidzialny dla radaru...

Sławomir | 2016-05-11
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 11 maja 2016

Dla wielbicieli gatunku całkiem przyzwoita pozycja. Jak ktoś lubi jak latają, strzelają i nie oczekuje czegoś więcej to naprawdę spoko. Oczywiście to takie trochę "zabili go i uciekł" ponieważ mimo wszystkich walorów B-2 to mało prawdopodobne aby po tylu kontaktach a później nawet znajomości celu nie zwalić go z nieba. No ale to już prawidła książek tego typu. Czyli do przyjęcia. Kilka kwiatków z uzbrojeniem. Mimo wszystko nie porywająca ale dobra pozycja którą fajnie mi się czytało do poduchy.

Karol | 2017-09-10
Zbyszek | 2016-01-27