Księga osobliwości: Krótka rozprawa o lunatykach, eunuchach, wilkołakach, ucinaniu głowy i innych dziwactwach

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
osobliwości
anka

O rzeczach dziwnych i osobliwych

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: KDC

Wilcza | 2013-03-13
Przeczytana: 13 marca 2013

Książka z serii "o wszystkim, czyli o niczym". Poruszone zostały przeróżne tematy, bez jakiegoś szczególnego punktu zahaczenia. Toteż w jednym przypadku możemy się spotkać z bardzo ogólnym potraktowaniem jakiegoś tematu, a w drugim ze skupieniem się na wybranej z niego kwestii, do jednych zabrano się poważniej, do innych mniej... Ot, zbiór ciekawostek. Ciężko nawet stwierdzić, dlaczego zostały wybrane akurat takie, a nie inne.

Rafał Splisteser | 2016-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2016

Książka o wszystkim nietypowym. Dobra aby się dowiedzieć kilku ciekawostek np kto zbudował szubienicę, albo kto stworzył golema, o wilkołakach i eunuchach

Manieeeek | 2018-02-28
Na półkach: 2018, Przeczytane